5. maijs, 2020

Domenikss piegādā 12 jaunus Arocs betona maisītājus vadošajam būtvmateriālu ražotājam SCHWENK Latvija

Domenikss piegādā 12 jaunus Arocs betona maisītājus vadošajam būtvmateriālu ražotājam SCHWENK Latvija

Viens no vadošajiem būvmateriālu ražotājiem Latvijā SCHWENK Latvija, kas klientiem piedāvā augstvērtīgu cementu, minerālmateriālus, transportbetonu un betona segumu risinājumus ir atjaunojis un papildinājis savu autoparku ar 12 jauniem “Mercedes-Benz Arocs” betona maisītājiem, kurus tam piegādājis Daimler Truck AG ģenerālpārstāvis Latvijā.

SCHWENK Latvija jaunos “Mercedes-Benz” betona maisītājus iegādājies, lai nodrošinātu kvalitatīvas betona piegādes pakalpjumus Latvijas tirgū. Jaunie “Mercedes-Benz Arocs” betona maisītāji ir ļoti pārdomāti un individuāli konfigurēti un ražoti atbilstoši SCHWENK Latvija  vēlmēm un vajadzībām.  Šajos Arocs ir apvienots robustums, kas nepieciešams celtniecības segmentā ar Mercedes-Benz jaunākajām tehnoloģijām, kas nodrošina vieglu vadāmību, drošību uz ceļa un labu pārskatamību celtniecības objektā manevrējot līdz betona izkraušanas vietai. Arocs ir perfekts celtniecības segmentam – stngrs rāmis ar augstas nestspējas tiltiem un spēka pārvadu, kas iztur pārslodzes, atbilstošs komforts kabīnē, zems degvielas patēriņš,  gari un no reālās noslodzes atkarīgi apkopju intervāli, kas kopumā nodrošina zemas ekspluatācijas izmaksas, un auto ilgmūžību.

Auto ir aprīkoti ar pasaules vadošā vācu betonmaisītāju uzbūvju ražotāja “Liebherr” uzbūvēm, kas apvienojumā ar Mercedes-Benz  šasiju rada izcilu gala produktu klientam. Plaši ir pārstāvēti digitālajie risinājumi jaunie Arocs aprīkoti ar MirrorCam atpakaļskata kamerām, 360 grādu kamerām, kas nodrošina skatu pa perimetru no augšas, interaktīviem multimediju displejiem ar integrētu navigāciju uzlabotai autovadītāja un automobiļa saziņai, un dažādām auto vadītāja palīdzības sistēmām,” automobiļu priekšrocības skaidro Aivis Zapereckis, SIA “Domenikss” Kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājs.

Jaunie “Mercedes-Benz Arocs” betonmaisītāji papildinās SCHWENK Latvija betona piegādes autoparku, ko veido vairāk nekā 40 specializētās tehnikas vienības. “Drošība un ievērojami mazāks emisiju apmērs bija būtiskākie priekšnoteikumi Mercedes-Benz Arocs izvēlei,” skaidro SCHWENK Latvija valdes loceklis, Betona un minerālmateriālu biznesa direktors Jegors Golubevs. “Jauno betonmaisītāju tehniskie parametri un tehnoloģijas ievērojami uzlabos betona piegāžu efektivitāti, palīdzēs drošāk manevrēt būvlaukumā un pilsētas ielās. Būtiska ir arī “Arocs” modeļos ietvertā funkcionalitāte, kas nodrošina ērtus darba apstākļus autovadītājiem, jo moderns autoparks palīdz piesaistīt labākos profesionāļus pārvadājumu veikšanai”.  
Saistītie raksti