6. maijs, 2020

Mercedes-Benz automašīnu rūpnīcas atsāk darbu

Mercedes-Benz automašīnu rūpnīcas atsāk darbu

Pēc ražošanas apturēšanas, ko izraisīja Covid-19-pandēmija, Mercedes-Benz vieglo automašīnu rūpnīcas Untertirkheimā, Berlīnē, Hamburgā, Sindelfingenā un Brēmenē ir veiksmīgi atsākušas ražošanu. 20. aprīlī vispirms pakāpeniski tika atjaunota darbība motoru un rezerves daļas ražošanā Untertirkheimā, Hamburgā un Berlīnē. No 27. aprīļa darbu atsāka Mercedes-Benz vieglo automašīnu rūpnīcas Brēmenē un Sindelfingenā.

Arī starptautiskās Mercedes-Benz automašīnu rūpnīcas pakāpeniski atsāk ražošanu gan Rumānijā, Ungārijā un ASV. Arī Mercedes-Benz komerctransporta ražošana ir atsākta. Mercedes-Benz Truck Wort rūpnīca ir atsākusi darbu no 20. aprīļa, savukārt, mikroautobusu Sprinter rūpnīcu Diseldorfā un Ludvigsfeldē darbs atjaunots no 27. aprīļa.

Atsākot ražošanu, galvenā prioritāte ir darbinieku veselība. Tādēļ ir izveidots plašs aizsardzības un higiēnas pasākumu kopums. Gan stingri higiēnas noteikumi, drošības attālumu ievērošana, masku nesāšana.

Šī ražošanas restartēšana ir pozitīvs signāls mums visiem, līdz ar to esam gatavi atsākt piegādes mūsu Domenikss klientiem un pieņemt jaunus pasūtījumus.
Saistītie raksti