24. augusts, 2018

Armands Simsons: V klase ir kā jauns ģimenes loceklis

Armands Simsons: V klase ir kā jauns ģimenes loceklis

Pagājušajā nedēļas nogalē TV raidījumu vadītāja Armanda Simsona uzmanības centrā bija divas pērles. Uz jaunākās meitiņas Odrijas Pērles kristībām kuplā Simsonu ģimene devās ar baltu Mercedes-Benz V klases mikroautobusu, kuru Armands pēc nedēļas nogales testa brauciena arī mīļi dēvē par pērli.

“Mikroautobusa krāsa ideāli saskanēja ar šo notikumu. Uz kāzām arī varēja braukt,” priecīgi saka Armands. “Svarīgākais, protams, bija auto izmērs, jo esam liela ģimene ar četriem bērniem, citreiz vēl klāt nāk suns, tādēļ vieglās mašīnas ar piecām vietām mums pēc noteikumiem vairs neder. Nevaram tajās satilpt.”

“Ir skaidrs, ka Mercedes-Benz sauklis “Izcilība” nav pārspīlēts un uzsnobots. Tas vienkārši tā ir - tu iekāp iekšā un mašīna ar tevi sakļaujas. Visai mūsu kuplajai ģimenei pietika vietas bez jebkāda elpas trūkuma. Turklāt mazajai Odrijai vienmēr līdzi ir savs “Mercedes” jeb rati, kurus kopā ar citām mantām bez problēmām varēja ielikt bagāžas nodalījumā,” stāsta ģimenes galva, piebilstot, ka, viņaprāt, V klasē tikpat labi varētu sasēsties arī hokeja komanda piecu sešu spēlētāju sastāvā.

“Uzskatu, ka skopais maksā divreiz. Ārkārtīgi gribējām mūsu līdzšinējo automašīnu, bet tagad ar to visu laiku jādzīvojas pa servisiem, jo nepārtraukti kaut kas notiek. Zūd uzticība šim auto, un ir risks braukt garākus gabalus. Ar V klasi bija pilnīgi citādāk - apsēdies pie stūres un momentā atslēdz domas par drošību. Tas ir vērtīgs gan kā ģimenes, gan kā uzņēmuma busiņš, ar kuru varētu ērti vadāt viesus. Daudziem uzņēmumiem tas ir prestiža jautājums - šī skaistā trīsstaru zvaigzne, kas mirdz priekšā, un zīmolam atbilstoša kvalitāte, kas neprasa komentārus,” uzskata Armands.  

Arī Armands atzīst - viņam ir svarīgi, kā izskatās pats un arī tas, ar ko viņš pārvietojas. “Bija patīkami, ka cilvēki atskatījās, pabraucot garām ar šo skaisto, balto pērli. Protams, viss ir atkarīgs no iespējām. Konkurenti šajā segmentā ir, bet te jautājums, kādās biksēs esi gatavs staigāt. Arī par labu apģērbu un kurpēm ir jāmaksā, nerunājot par labu auto.”

Simsonu ģimene izmēģināja V klases AVANTGARDE versiju. “Tā bija aprīkota ar daudzām ļoti noderīgām funkcijām, kas palīdz gan uz ceļa, gan parkojoties, taču, ja būtu tāda iespēja, es izvēlētos pakāpi augstāku komplektāciju ar 360 grādu kamerām, pašparkošanos un vēl kādu papildu multimediju sistēmu. Mums ir bērni, kuri auto vērtē pēc saviem kritērijiem, proti, lai viņu skatījumā mašīna būtu forša, tajā jābūt iespējai skatīties multenes. Jā, tās jau ir kaprīzes, taču ir iespējamas arī V klasē,” saka Armands.

“Izvērtējot V klasi kā ģimenes auto, jāņem vērā, ka mums ar ģimenes mašīnu brauc sieva. Man būtu pilnīgi vienalga, ar kādiem gabarītiem braukāt, taču sieva par daudziem miniveniem iepriekš izteikusies, ka lielo izmēru dēļ tie ir nekomfortabli - sajūta kā, braucot ar mikroautobusu. Par V klasi šāda komentāra nebija. Bija ērta un viegla sajūta. Ir svarīgi braukt ar to, kas tev patīk un piestāv,” ir pārliecināts Armands, V klases saderību ar savu ģimeni un tās prasībām vērtējot kā ļoti labu.

Viņš uzskata, ka, iegādājoties mašīnu, cilvēks nepērk vienkārši dzelzs gabalu vai darba zirgu. “Tu pērc jaunu ģimenes locekli, jo katrai mašīnai ir sirds un dvēsele. Ja sirds ir motors, tad dvēsele ir kas netveramāks. Ikviens auto, svaigi nomazgāts, izskatās un uzvedas labāk. Turklāt jauna, sakopta mašīna palīdz pašdisciplīnai, jo ir sajūta, ka nedrīksti to piesārņot. Ar bērniem gan pie tā vēl jāstrādā, taču ir skaidrs - ja vecā mašīnā saldējuma papīrs tiek atstāts, tad šajā salons ir tik skaists, ka papīrs automātiski tiek savākts un izmests ārā.”

Par spīti tam, ka bērni auto mēdz sasmērēt, Armandu nav nobiedējis automašīnas salona gaišais tonis: “Manam kaimiņam ir tāds pats busiņš, tikai melns. Šādu krāsu viņš izvēlējies praktisku apsvērumu dēļ - lai bērni nenosmērē. Es noteikti nebūtu tik piesardzīgs krāsas izvēlē. Man ļoti patika bēšais salons, kas dod fifīgu akcentu, un krēslu ergonomika - arī trešajā rindā varēja ļoti ērti sēdēt un pat apgulties.”

Pēc Armanda pieredzes, daudzās mašīnās ir neērti iesēdināt bērnus. “Tāpat nav noslēpums, ka garajās distancēs bērni guļ un, viņiem saliecoties kā jautājuma zīmēm kaut kur trešajā rindā, nekādas dižās ērtības nav. Taču V klase nodrošina virkni ar komforta, drošības un labas pašsajūtas lietām, par kurām nav jāuztraucas, bet kuras jābauda.”
Saistītie raksti