Nepieciešams nomazgāt kravas automašīnu vai autobusu? Viegli!

Nepieciešams nomazgāt kravas automašīnu vai autobusu? Viegli!

Tīras un spīdīgas automašīnas ne tikai labāk kalpo, bet arī pozitīvi ietekmē katra uzņēmuma tēlu. Pēdējos gados pasažieru un kravu pārvadājumu apjoms ir ievērojami pieaudzis, un attiecīgi ir palielinājies automašīnu parks. Lielgabarītā transportlīdzekļu automazgātava ir paredzēta visām automašīnu markām, transportlīdzekļu formām un izmēriem, kas ir tikpat dažādi kā to izmantošanas mērķi. Kā arī atrodas ērti pieejamā vietā – “Rudeņi 1” Salaspils nov., tikai viena kilometra attālumā no apvedceļa A4.

Pieteikties automazgātuves apmeklējumam

Mūsu klienti ir gan sabiedriski, gan privāti transporta uzņēmumi, kas veic kravu pārvadājumus, transportlīdzekļu parki, taksometru parki, autobusu parki, ceļojumu aģentūras un citi uzņēmumi.

  • Auto mazgātavā tiek apkalpoti jebkuras markas automobiļi un autobusi.
  • Telpas atļauj pieņemt transportlīdzekļus līdz 24m garumam un 4m augstumam.
  • Kravas automašīnas var tikt mazgātas ar pilno sastāvu (piekabe nav jānoņem).

truck-wash.jpgMūsu automazgātavā tiek kombinēta mehāniskā automazgāšana izmantojot birstu sistēmu ar roku mazgāšanu izmantojot augstspiediena mazgāšanu. Mazgāšanas sistēma noskalos ledu, nomazgās piekaltušos netīrumus un efektīvi nomazgās jebkurus autobusus un kravas automašīnas, arī ar sarežģītu virsbūves formu (cisternas, maisītāji, auto vedēji, speciālā celtniecības tehnika utml.), kā arī pamatojoties uz klienta vēlmēm tiks atrasti risinājumi rūpīgais salona tīrīšanai.

Mūsu profesionālās tīrīšanas metodes un automašīnu kopšanas līdzekļi liks jūsu automašīnai mirdzēt kā jaunai!

Gaidām Jūs

"Rudeņi 1", Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV-2118

Servisa centrs

Adrese:Abrenes iela 12, Rīga, LV-1003
Mobilais tālrunis: (+371) 27 777 021
24/7 palīdzība uz ceļa: (+371) 29 488 557

Virsbūves serviss

Adrese:Kurzemes prospekts 59