Auto finansēšana

Auto finansēšana

SERVISS

Domenikss ir klientu apkalpošanas uzņēmums, kas nodarbojas ar auto pārdošanu. Šāds uzstādījums nozīmē pavisam citu finanšu un īpašuma tiesību izpratni nekā pie klasiska auto dīlera. Mēs zinām, ka saskarsme ar apdrošināšanu un finansēm var būt mulsinoša un sarežģīta - radot sajūtu, ka atrodaties neizdevīgā stāvoklī. Mūsu mērķis ir būt Jūsu advokātam, kas sniedz pilnīgu drošību un apmierinātību par veikto pirkumu. Tāpat kā jebkurā Domenikss uzņēmuma aspektā - mūsu prioritāte ir klientu lojalitāte nevis pārdošana.

FINANSĒJUMS

Nodrošinot izcilu servisu, piedāvājam dažādus veidus auto finansēšanai. Pie mums finanšu piedāvājumi tiek dalīti divās kategorijās: operatīvais līzings un finanšu līzings. Jūsu Domenikss konsultants palīdzēs izsvērt visus plusus un mīnusus katrai no iespējām, lai rastu labāko piedāvājumu tieši Jums.

OPERATĪVAIS LĪZINGS

Operatīvais līzings sniedz apvienojumu diviem labumiem - īpašumtiesībām (noma ar izpirkuma tiesībām) un līzingam. Jūs maksājat tikai par esošo transportlīdzekļa nolietojumu, kā arī finansēšanas un nodokļu procentus. Šobrīd pieejami dažādi operatīvā līzinga veidi, atkarībā no plānotā auto nobraukuma. Jūsu Domenikss konsultants palīdzēs noformēt finansējumu termiņā uz 24, 36 vai 48 mēnešiem. Pēc termiņa beigām tiek piedāvātas divas iespējas - iemaksāt atlikušo summu, lai auto iegūtu savā īpašumā, vai atgriezt to Domenikss.

FINANŠU LĪZINGS

Finanšu līzings tā tradicionālajā izpratnē nozīmē iemaksu veikšanu noteiktā laika periodā, piekrītot maksāt preces vai pakalpojuma cenu, kā arī procentu likmi. Šāda tipa finansējums Jums ir piemērotākais, ja vēlaties, lai Jums pieder auto vai plānojat to lietot vairākus gadus. Domenikss sadarbojas ar nozares līderiem, lai piedāvātu Jums izdevīgākās procentu likmes. Šis ir nozīmīgs mūsu uzņēmuma aspekts - būt finansu tirgus virsotnē, turot roku uz pulsa par labākajiem piedāvājumiem šajā mirklī. 
Sazinies ar savu Domenikss konsultatu, lai uzzinātu, kāda ir situācija tieši šobrīd!