Auto finansēšana

Auto finansēšana

Lai iegūtu finansējumu izvēlētā automobiļa iegādei, Jūs varat vērsties jebkurā bankā vai līzinga kompānijā Latvijā.  

Pieejami sekojoši finansējuma veidi:

Finanšu līzings 

nozīmē, ka līzinga periodā ar ikmēneša maksājumiem Jūs pamazām sedzat visu automašīnas vērtību un pēc tam kļūstat par tās īpašnieku.

Operatīvais līzings 

jeb noma nozīmē, ka auto Jums tiek nodots lietošanā uz noteiktu laiku, un šajā termiņā Jums jāapmaksā auto amortizācijas (nolietojuma) vērtība. Līgumam beidzoties, Jūs varat atdot auto atpakaļ pārdevējam (kas ir paredzēts, slēdzot līgumu), to izpirkt vai nodot izpirkuma tiesības citai personai.

Pilna servisa līzings 

uzņēmumiem ir iespēja līdz ar finansējumu saņemt arī ar automašīnas lietošanu saistītus pakalpojumus, piemēram, apdrošināšanu (KASKO, OCTA), tehnisko apkopi un remontu, riepu maiņu un glabāšanu noliktavā, 24 stundu palīdzības dienestu u. c. Klients vienojas ar līzinga kompāniju par vēlamajiem papildu pakalpojumiem; to izmaksas tiek sadalītas uz līzinga periodu un pievienotas ikmēneša maksājumiem.

Domenikss līzinga un apdrošināšanas speciālisti palīdzēs Jums atrast visizdevīgākos nosacījumus automašīnu iegādes finansējumam. Jūsu līzinga pieteikums tiks operatīvi apstrādāts un nosūtīts līzinga kompānijai, ietaupot Jūsu laiku. Mūsu sadarbības partneri ir SEB līzings, Luminor līzings, Swedbank līzings un Citadele līzings.