Radīta ikdienas uzvarām.

Radīta ikdienas uzvarām.

Elegants dizains

Atklājiet jaunā E klases sedana izcilās īpašības. Tikpat dinamiska, eleganta un grezna kā vēl nekad.

Dinamiska vadāmība 

Izteiksmīgais dizains nodrošina dinamisku izskatu.

Elegance jaunā formā

Dinamika ir redzama uzreiz! Pagarinātais motora pārsegs ar gaisa ieplūdes atverēm, pārveidotie priekšējie lukturi un modernais riteņu dizains piešķir jaunajai E-klasei progresīvu izskatu.

Atlētisks līdz kaulam

Jaunais E-klases sedans apvieno visu, kas jūsu ikdienas dzīvi padara labāku: lieliski apdares materiāli, novatoriskas tehnoloģijas un vēl lielāku komfortu. Plūstošs dizains nozīmē izcilu eleganci. Plašās aprīkojuma iespējas rada vietu jūsu personīgajai attīstībai.

Digitālais priekšējais panelis un MBUX

Ieņemiet vietu un izbaudiet katru detaļu.

Jaunais E-klases sedans piedāvā daudzas ērtības, kas jūsu labsajūtu paceļ jaunā līmenī. ENERGIZING paketes piedāvā daudzus veidus, kā atpūsties un aktivizēties - piemēram, izmantojot mūziku, apkārtējo apgaismojumu vai sēdekļu masāžu. Visas funkcijas ir komplektā kā paketes, un tās var izsaukt individuāli un atbilstoši noskaņojumam. Katra programma uzlabo labsajūtu un palīdz mazināt stresu.

Uzticams partneris

No ērtību un komforta viedokļa jaunais E-klases sedans ir savas klases augšgalā. Adaptīvā regulējamā balstiekārta, deviņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba un individuālās piedziņas programmas - jūs varat doties savas dienas gaitās vēl dinamiskāk un, galvenais, ērtāk.

Jaunā Mercedes-Benz E-klases sedana novatoriskā drošības koncepcija.

Jūs varat paļauties uz jaunā E-klases sedana novatorisko drošības koncepciju. Mūsdienu drošības sistēmas palīdz vadītājam tik visaptveroši kā jebkad.

Tiekamies Domenikss salonā!