Mazlietotu auto iegāde

Baltijas Auto Centrs ir Domenikss grupas uzņēmums, kas nodarbojas ar lietotu vieglo auto un komerctransporta tirdzniecību, komisijas tirdzniecību, iepirkumu un maiņu.

Pateicoties vairāku gadu pieredzei un sadarbībai ar Domenikss, Daimler AG, nacionālām un starptautiskām līzinga kompānijām, Baltijas Auto Centrs piedāvā augstvērtīgus produktus un sniedz visaugstākā līmeņa apkalpošanu. Piedāvājam iegādāties jebkādu zīmolu automašīnas un nodrošinām īpašus piedāvājumus un plašu klāstu ar Mercedes-Benz auto gan vieglo autom, gan komerctransporta segmentā.

Izcilas vērtības

Izcilas vērtības iet roku rokā ar sirdsmieru, kad tiek izvēlēts sertificēts mazlietots auto no Domenikss. Auto, kas ieguvis ražotāja sertifikātu mazlietota auto tirdzniecībai, ir ārkārtīgi nozīmīga un īpaša pievienotā vērtība. Pārbaudes procesā tiek sevišķi strikti pārbaudīts auto nobraukums, izturot desmitiem, pat simtiem, bargāko inspekciju atskaites punktus. Process nodrošina, ka sertificētais auto reizēm kalpos ilgāk nekā jauns spēkrats. Katra zīmola ražotājam sertificēšanas process ir individuāli pielāgots, turklāt nodrošinot arī augstas klases rezerves daļas.