Mazlietotu auto iegāde

Par mums

Baltijas Auto Centrs ir Domenikss grupas uzņēmums, kas nodarbojas ar lietotu vieglo automašīnu un komerctransporta tirdzniecību, komisijas tirdzniecību, iepirkumu un maiņu. 
Pateicoties daudzu gadu pieredzei un sadarbībai ar Domenikss, Daimler AG, kā arī līzinga kompānijām, Baltijas Auto Centrs piedāvā augstvērtīgus produktus un sniedz visaugstākā līmeņa apkalpošanu.

Izvēlies Baltijas Auto Centrs!

Mēs specializējamies mazlietotu Mercedes-Benz automašīnu zīmolu iegādē, pēcpārdošanā un apkalpošanā. Varat būt droši – mēs vislabāk pārzinām šo zīmolu un sniegsim Jums profesionālu konsultāciju!
Sniedzam pilna servisa pakalpojumu klāstu automobiļa iegādē. Tas nozīmē – pie mums Jūs nopirksiet nevis vienkārši lietotu auto, bet tehniski pārbaudītu un uz Jūsu vārda reģistrētu automašīnu ar garantiju. Pieteikumu finansējumam un apdrošināšanu iespējams noformēt uz vietas.
Vairākus gadus darbojoties auto tirdzniecības nozarē, esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar vairākām Latvijas un ārzemju kompānijām. Pateicoties sadarbībai ar ārzemju auto tirgotājiem, mēs vienmēr atrodam un piegādājam klientu prasībām un vajadzībām atbilstošus automašīnas teicamā tehniskā stāvoklī.
Viens no galvenajiem veiksmes priekšnoteikumiem ir saliedēts un draudzīgs profesionāļu kolektīvs, kas vienmēr domā par ikviena klienta vēlmēm un cenšas atrast labākos risinājumus pat sarežģītos un specifiskos darījumos. 
Pie mums Jūs atradīsiet profesionālu un kompetentu partneri ilgstošai sadarbībai!