5. oktobris, 2021

Par godu zīmola simtgadei tiek izlaists limitētas sērijas Maybach

Par godu zīmola simtgadei tiek izlaists limitētas sērijas Maybach

Atzīmējot savu simtgadi, Maybach turpina ceļu uz maksimālu individualitāti, un izlaiž īpaši šai jubilejai veltītus S klases un GLS modeļus – vien 100 eksemplāros katru. “Edition 100” rezervācijai būs pieejams, sākot ar šā gada pēdējo ceturksni, bet to piegāde sāksies 2022. gada sākumā.

Maybach kā greznības ekvivalents sevi pieteica 1921. gadā IAA, Berlīnes automobiļu izstādē. Un kopš tā laika savu vietu uz pjedestāla tas nav atstājis ne mirkli. Gluži pretēji – ar katru jaunu modeli tas pastāvīgi atjauno izpratni par komfortu, dizainu un tehnoloģiju sniegtajām iespējām. Un lietpratēji to novērtē.

21c0574_001.jpgSimtgadei veltītais Mercedes-Maybach S klases luksusa sedans dižosies ar 6,0 litru divu turbo V12 benzīna motoru, kas spēs attīstīt 612 zirgspēku lielu jaudu. Tas aprīkots ar trokšņus slāpējošu izolāciju salona aizmugurējā daļā, Burmester 4D telpisko skaņu sistēmu, masāžas funkcijām sēdekļiem, kā arī augsto tehnoloģiju ekrāniem informācijas un izklaides nodrošināšanai. Salīdzinot ar Mercedes-Benz S klases versiju, “Edition 100” Mercedes-Maybach Sklasei ir par 18 centimetriem garāka riteņu bāze un pirmo reizi šis auto būs aprīkots ar visu četru riteņu piedziņu.

21c0575_001.jpgSavukārt Mercedes-Benz GLS būs aprīkots ar V8 motoru un 557 zirgspēku jaudu. Tajā ražotājam ir izdevies apvienot sportisku eksterjeru ar patiesi izsmalcinātu salonu. “Edition 100” Mercedes-Maybach GLS būs par 33 centimetriem augstāks, salīdzinot ar klasisko salonu, un piedāvās dāsni aprīkotu interjeru.

21c0544_056.jpgPar abu modeļu piederību Maybach ģimenei liecina iespaidīgs radiatora režģis. Savukārt to, ka konkrētais auto ir "Edition 100" eksemplārs, varēs noteikt jau iztālēm pēc īpašā krāsojuma “Cirrus Silver” un “Nautical Blue” toņos, kas ir meistara roku darbs, kristāliski baltas vai sudrabaini pelēkas pērļu krāsas ādas salona, kā arī īpašas emblēmas uz aizmugurējā statņa, dažādās vietās salonā un uz riteņu rumbu vāciņiem.

Šī pirkuma ekskluzivitāti varēs papildināt arī ar Robbe & Berking izgatavotu šampanieša glāžu konsoli, Maybach The Peak pildspalvu ar 18 karātu zelta uzgali, kas rotāta ar 100 dimantiem, un citiem aksesuāriem no īpaši atlasītas ādas, dabīgā raga, titāna, kašmira u.c. materiāliem.
Saistītie raksti