9. aprīlis, 2019

Mercedes me: Intuitīva un vienkārša Mercedes-Benz auto pārvaldīšana viedierīcē

Mercedes me: Intuitīva un vienkārša Mercedes-Benz auto pārvaldīšana viedierīcē

Jūsu Mercedes-Benz stāv garāžā. Bet tajā pašā laikā, tas ir Jūsu dzīvojamā istabā, birojā, lidostā...

Mercedes-Benz piešķīra mobilitātei jēdzienu,1886. gadā radot pirmo automobili. Tagad ir pienācis laiks to izdarīt atkal. Šodien mobilitāte ir daudz kas vairāk nekā vienkārši transportlīdzeklis. Visa pasaule Jums ir pieejama Jūsu viedtālrunī. Arī Mercedes-Benz pasaule. Pārbaudiet sava automobiļa datus, iepazīstieties ar saviem līgumiem vai piesakiet savus personīgos mobilitātes pakalpojumus. Tik daudz ir iespējams - un katru dienu ir vairāk.

Iedomājieties, ka esat aizmirsis pārbaudi - un viss jau ir sagatavots.  

Jūsu Mercedes-Benz automātiski seko tam, lai Jūsu automobilis tiktu optimāli uzturēts. Tehniskās apkopes vadības un attālinātā transportlīdzekļa diagnostikas funkcijas nodrošina to, lai Mercedes-Benz Serviss saņem aktuālo informāciju par Jūsu automobili un attiecīgi, Servisa pārstāvis ar jums sakontaktējas caur Mercedes me aplikāciju. Mercedes-Benz ārkārtas izsaukumu sistēma garantēs Jūsu drošību ārkārtas situācijās. Ja Jūs esat iesaistīts ceļa satiksmes negadījumā, automobiļa sakaru modulis spēj automātiski pieslēgties Mercedes-Benz ārkārtas reaģēšanas centram. Tiklīdz tas notiek, sistēma nodod tālāk Jūsu precīzo atrašanās vietu un pasažieru skaitu transportlīdzeklī, kā arī informāciju par transportlīdzekļa stāvokli. Ja nepieciešams, ārkārtas reaģēšanas sistēmas dati nekavējoties tiek nosūtīti uz Eiropas mēroga ārkārtas reaģēšanas centru, tādējādi nodrošinot pēc iespējas ātrāku atbilstošu pasākumu uzsākšanu. 

Vienreizēja reģistrācija. Nepārtraukta aizraušanās.  

Digitālie tīkli ir mainījuši mūsu dzīves. Un vislabāk ir tas, ka viss ir pilnīgi intuitīvs un bez piepūles. Pat reģistrēšanās Mercedes me ir tik vienkārša:

  1. Iestatiet savu personīgo Mercedes me kontu, dodoties uz www.mercedes.me un reģistrējoties tiešsaistē un akceptējot Lietošanas noteikumus.
  2. Pēc tam Jūs saņemsiet vēstuli e-pastā, kas ļaus Jums pabeigt reģistrācijas procesu: līdz ar Jūsu personiskās paroles ievadīšanu, Mercedes me konts tiks aktivizēts.

Atlicis tikai sasaistīt savu Mercedes-Benz automobili ar kontu. To veiks Jūsu pilnvarotais Mercedes-Benz pārstāvis - SIA Domenikss.
Saistītie raksti