12. marts, 2019

SIA “Domenikss” piegādā 10 jaunus “Mercedes-Benz Actros” vilcējus starptautisko pārvadājumu uzņēmumam SIA “Hermis Auto”

SIA “Domenikss” piegādā 10 jaunus “Mercedes-Benz Actros” vilcējus starptautisko pārvadājumu uzņēmumam SIA “Hermis Auto”

SIA “Domenikss” uzsācis sadarbību ar starptautisko kravu pārvadātāju SIA “Hermis Auto”, piegādājot tam 10 jaunus “Mercedes-Benz Actros” vilcējus. Jaunos “Mercedes-Benz” kravas auto uzņēmums iegādājies, lai nodrošinātu kvalitatīvus starptautiskos kravas pārvadājumus Eiropas, kā arī Krievijas tirgū.  

““Mercedes-Benz” ir ne vien izcila kvalitātes zīme, bet arī droša un pārliecinoša ilgtermiņa investīcija. Tāpēc esam gandarīti, ka arvien vairāk transporta un loģistikas uzņēmumu starptautisko kravas pārvadājumu veikšanai izvēlas tieši “Mercedes-Benz” kravas automobiļus. Lai arī šī ir mūsu pirmā sadarbība ar SIA “Hermis Auto”, esam pārliecināti, ka jaunie “Actros” vilcēji uzņēmumam būs uzticami un droši transportlīdzekļi, lai veiktu pārvadājumus visaugstākajā līmenī,” norāda Benita Danilenko, SIA “Domenikss” valdes priekšsēdētāja.

 Jaunie “Mercedes-Benz Actros” vilcēji ražoti un aprīkoti atbilstoši SIA “Hermis Auto” vēlmēm un vajadzībām. Tie papildinās ap 50 kravas auto lielo uzņēmuma SIA “Hermis Auto” autoparku.

““Mercedes-Benz Actros” noskatījām jau pērnā gada rudenī auto industrijas izstādē Hannoverē, kur bija iespēja salīdzināt visu vadošo autoražotāju piedāvājumus un iepazīties ar industrijas kolēģu pieredzi. Izvēli galvenokārt noteica konkrētajā modelī ietvertās inovācijas un būtiska degvielas ekonomija, kas ļauj samazināt vienu no mūsu biznesa galvenajām izdevumu pozīcijām. Ne mazāk svarīga ir “Actros” modeļos ietvertā funkcionalitāte, kas nodrošina komfortablus darba apstākļus autovadītājiem, jo moderns autoparks palīdz piesaistīt labākos profesionāļus pārvadājumu veikšanai,” atzīst Viktors Tomaševičs, SIA “Hermis Auto” valdes priekšsēdētājs.
Saistītie raksti