15. janvāris, 2019

Izstādē CES-2019 uzņēmums Mercedes-Benz prezentēja jaunu Mercedes CLA

Izstādē CES-2019 uzņēmums Mercedes-Benz prezentēja jaunu Mercedes CLA

Vācu automobiļu ražotājs tiešsaistē prezentēja jaunākās paaudzes Mercedes-Benz CLA, lai iepazīstinātu ar CLA 250 versiju.

Debijas laikā zīmola pārstāvji ziņoja, ka jaunums ir konstruēts uz MFA platformas, kas ir radīta īpaši kompaktklases automobiļiem. Ar jaunu šasiju jaunākās paaudzes CLA ir kļuvis lielāks un tā salons – plašāks. Vienlaikus otrās paaudzes Mercedes-Benz CLA aerodinamiskās pretestības koeficients ir 0,23.

Mercedes-Benz CLA aprīkojums 2019. gadā piedāvā LED dienasgaismas lukturus bumeranga formā. Tagad sedanam ir plūdenāka jumta līnija, kā arī jauni sportiski aizsargstieņi.

Tomēr vislielākā uzmanība tiek pievērsta jaunākajai multimediju sistēmai MBUX, kas pirmo reizi tika parādīta ceturtās paaudzes A klases saimē. Mākslīgais intelekts spēj mācīties un laika gaitā varēs izprast pat sarežģītas komandas. Turklāt, pateicoties ekrānā iebūvētajiem sensoriem, gaisma salonā iedegsies pēc rokas vēziena. Šīs sistēmas nosaukums ir Interior Assistant.

Septiņu collu digitālais panelis ir apvienots ar tāda paša lieluma informācijas un izklaides sistēmas displeju.

Modifikācija CLA 250, ko automobiļu ražotājs prezentēja izstādē, ir aprīkota ar 2,0 litru benzīna dzinēju ar četriem cilindriem. Dzinēja jauda ir 225 zirgspēki, griezes moments – 350 Nm. Šis dzinējs ir apvienots ar septiņu ātrumu robotizētu transmisiju ar diviem sajūgiem. Automobilim ir daudzpakāpju aizmugurējā piekare un šķērsnoturības stabilizators.

Avots: speedme.ru
Saistītie raksti