12. septembris, 2016

MERCEDES-BENZ G PROFESSIONAL

MERCEDES-BENZ G PROFESSIONAL

Pēc trīs gadu prombūtnes Mercedes-Benz G-Klases saimē atgriežas tās praktiskākais modelis – PROFESSIONAL. Robustā konstrukcija un gudri izvēlētais aprīkojums to padara par perfektu izvēli ne tikai ikdienas braucieniem, bet arī hobijiem un saimnieciskai darbībai. 

Pēc trīs gadu prombūtnes Mercedes-Benz G-Klases saimē atgriežas tās praktiskākais modelis – PROFESSIONAL. Robustā konstrukcija un gudri izvēlētais aprīkojums to padara par perfektu izvēli ne tikai ikdienas braucieniem, bet arī hobijiem un saimnieciskai darbībai. 

G klases spēkrati, kas sākotnēji radīti militārām vajadzībām, 1979.gadā debitēja kā civiliedzīvotāju auto. Attīstoties un iemantojot aizvien jaunus uzlabojumus, G-Klase auto kļuvuši par  leģendāriem transportlīdzekļiem.

Šī modeļa unikālais raksturs joprojām rada lielu interesi visā pasaulē. Ne velti Mercedes-Benz G-Klases dzinēju gamma ir ārkārtīgi plaša - no praktiska dīzeļa dzinēja līdz Mercedes-AMG V12 lieljaudas dzinējam.

Jaunā G 350 D PROFESSIONAL tehniskie rādītāji ir gluži kā visurgājējam, paplašinot iespējas bezceļa braukšanā vai ekspedīcijās. Tomēr, kā jau Mercedes-Benz pienākas, tiek saglabāts funkcionāls interjers saimnieciskajam pielietojumam un priekšzīmīgs gaitas komforts.

Jaudīgāks, ekonomiskāks un videi draudzīgāks

G 350 D PROFESSIONAL modelī uzstādītais dīzeļdzinējs attīsta 245 ZS un ir par 33% jaudīgāks nekā tā priekšgājējs. Vienlaikus vidējais degvielas patēriņš esot  samazināts par 15,4% un tagad ir 9,9 litri uz 100 km, savukārt CO2 izmeši – 261 g/km. Automobilis atbilst emisiju normatīvam EU6.

PROFESSIONAL modeļa maksimālais ātrums 160 km/h, bet ieskrējiens līdz 100 km/h aizņem vien 8,8 sekundes.

Auto kravnesība 592 kg, spējot vilkt līdz 3200 kg smagu piekabi.

Īpaši spēcīgs sarežģītos apstākļos

Jaunā modeļa konstrukcijas pamatā ir izturīgs rāmis un pastāvīga pilnpiedziņa ar iespēju bloķēt visus trīs diferenciāļus. G 350 D PROFESSIONAL modelis jau standartā tiek komplektēts ar 7G-TRONIC automātisko pārnesumkārbu.

Pateicoties pārbūvei piekarē, PROFESSIONAL versijas klīrenss ir 245 mm (par 10 mm vairāk kā bāzes versijai), savukārt uzbraukšanas un nobraukšanas leņķis attiecīgi 36 un 39 grādi (pret 30/30 grādiem bāzes versijā). 

Īpaši izturīgas jeb “Allroad” tipa riepas ar izmēru 265/70 R16 nodrošina lielisku saķeri pat sarežģīta bezceļa apstākļos. Šķērsojamā ūdens dziļums – 0,6 m.

Ar robustu salona apdari

Iepriekšējās paaudzes modelis bija balstīts uz praktisko W461 sēriju, savukārt jaunais PROFESSIONAL modelis radīts, izmantojot jau W463 sēriju, kas nodrošina augstākas klases ergonomiju, papildinot to ar modernu aprīkojumu. Piemēram, tagad jau standarta ērtību aprīkojumā ietilpst: daudzfunkcionāla tipa stūre, elektriski regulējama stūres kolonna un daļēji elektriski regulējami priekšējie sēdekļi.

Vienlaikus piedomāts par salona praktiskumu – grīda apstrādāta ar viegli mazgājamu pārklājumu, kā arī ūdens novadīšanas sistēma, savukārt sēdekļiem - audekla apdare. 

Klientiem, kuri auto plāno izmantot īpaši intensīvi, Mercedes-Benz piedāvā dažādus oriģinālos aksesuārus, piemēram: tērauda priekšējo aizsargstieni (gatavs vilcēja mehānisma jeb vinčas uzstādīšanai), aizsargrežģus priekšējiem lukturiem un pagriezienu rādītājiem, sliekšņus, bagāžnieka grīdu no koka, kā arī ekspedīciju bagāžnieku uz jumta.

G 350 d PROFESSIONAL modeļu tirdzniecība sākās šā gada jūnijā, savukārt Mercedes-Benz dīleru salonos jaunais modelis nonāks septembrī.

Izmantojiet iespēju konsultēties ar Domenikss speciālistiem, lai iegūtu sīkāku informāciju par jauno modeli un iespējām pieteikties izmēģinājuma braucieniem.
Saistītie raksti