8. septembris, 2016

ORIĢINĀLIE AKSESUĀRI NO MERCEDES-AMG

ORIĢINĀLIE AKSESUĀRI NO MERCEDES-AMG

Automobiļa pievilcību lielā mērā veido tieši oriģināla dizaina elementi. Mercedes-Benz spilgtākās zvaigznes aprīkotas tieši ar AMG aksesuāriem. 

Automobiļa pievilcību lielā mērā veido tieši oriģināla dizaina elementi. Mercedes-Benz spilgtākās zvaigznes aprīkotas tieši ar AMG aksesuāriem. 

AMG stils nebūt nav tikai pašu jaudīgāko automobiļu identitāte. Ar dažādiem aksesuāriem iespējams aprīkot jebkuru Mercedes-Benz auto, akcentējot tā vizuālos elementus. 

Lūk - dažas iespējas, apskatot populāro Mercedes-Benz GLA modeli.

Eksterjers

AMG sliekšņu uzlikas, kas radītas speciāli standarta automobiļiem, vairo GLA sportiskumu. Kā ikviens AMG produkts, tās izstrādātas, lai papildinātu attiecīgā modeļa dizainu. Tomēr uzlikām ir arī praktiska nozīme – tiek uzlabota arī automobiļa aerodinamika.

AMG priekšējais aizsargstienis ir sportiska dizaina un nevainojamas funkcionalitātes apvienojums. Tas izgatavots no augstvērtīga materiāla, piešķirot automobilim atlētisku tēlu.

AMG aizmugurējais aizsargstienis ar izteiksmīgu formu un akcentētiem izplūdes sistēmas uzgaļiem veido virsbūves dizaina harmonisku noslēgumu.

Interjers

Automobiļa un vadītāja mijiedarbības centrālais punkts ir stūresrats. AMG Performance stūrei ir trīs spieķu dizains, pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas no alumīnija un taisna virziena marķējums stūres loka augšpusē. Lieki piebilst, ka AMG Performance stūresrats rokās iegulst perfekti.

Alumīnija līstes uz durvju sliekšņa – ar vai bez apgaismojuma – atgādina, ka iekāpjat individualizētā automobilī.

Neliels, bet tai pat laikā zīmīgs akcents ir AMG slēdzeņu pogas automašīnas durvīs.

Riteņu diski

Jebkura auto izskatu vienmēr var uzlabot ar atbilstošiem riteņu diskiem. AMG sērijas aksesuāriem, šajā gadījumā,  ir divkāršs spēks.

AMG dizaineri GLA modelim izveidojuši četru veidu diskus – vienu 18 collu un trīs 19 collu variantus. Tie ne tikai lieliski piestāvēs dažādām virsbūves krāsām, bet arī uzlabos automobiļa vadāmību.

Automobiļa saudzēšana

Viendaļīgi AMG grīdas paklāji saudzēs salona grīdas segumu, kā arī atgādinās par sportisku noskaņojumu.

Ja automobilis garus periodus pavada garāžā, to no putekļiem, kā arī svešām acīm pasargās AMG pārsegs, kam komplektā ir parocīga glabāšanas soma.

Izmantojiet iespēju konsultēties ar Domenikss speciālistiem, lai noskaidrotu, kādi AMG aksesuāri pieejami jūsu Mercedes-Benz automobilim!
Saistītie raksti