22. maijs, 2016

ATJAUNOTAS REZERVES DAĻAS – GUDRA IZVĒLE

ATJAUNOTAS REZERVES DAĻAS – GUDRA IZVĒLE

Ja automobilis tiek intensīvi ekspluatēts vai rezerves daļu iegādē īpaši svarīga zema cena, Mercedes-Benz rūpnieciski atjaunotās oriģinālās daļas ir perfekta izvēle.

Ja automobilis tiek intensīvi ekspluatēts vai rezerves daļu iegādē īpaši svarīga zema cena, Mercedes-Benz rūpnieciski atjaunotās oriģinālās daļas ir perfekta izvēle.

Īpaši izdevīgi komerctransporta īpašniekiem

Ja savu automobili – lielu vai mazu, kravas vai pasažieru – izmantojat komercdarbībai, tas visdrīzāk paveic lielas distances, tāpēc dažādas daļas nolietojas ātrāk. Šādā gadījumā īpaši pievilcīga alternatīva jaunām rezerves daļām ir rūpnieciski atjaunotas oriģinālās daļas.

Viena no galvenajām to priekšrocībām ir zemāka cena – ietaupījums, salīdzinot ar jaunām oriģinālajām daļām, ir līdz pat 50%! Citi ieguvumi: auto īpašnieks var labāk  prognozēt nākotnes izdevumus un ietaupīt laiku, ko citkārt prasītu daļas remonts – klients nodod bojāto daļu servisā un tūlīt pat var saņemt rūpnieciski atjaunoto.

Ir vērts paturēt prātā, ka Mercedes-Benz oriģinālās, rūpnieciski atjaunotās rezerves daļas ir pieejamas gandrīz visiem automobiļu modeļiem, tālab to izmantošanu var izsvērt ne tikai tie, kas ekspluatē komercauto, bet arī lietotu Mercedes-Benz īpašnieki.

Līdztekus izdevīgai cenai nozīmīgs aspekts ir arī draudzīgums dabai: atjaunojot detaļu, netiek tērēti jauni resursi un enerģija, kā arī nerodas lieki CO2 izmeši.

Atjaunošanas process – atbilstoši stingrākajiem standartiem

Bet kā tad notiek rūpnieciskā atjaunošana? Lūk, piemērs ar vienu no sarežģītākajām, dārgākajām automobiļa daļām – kravas auto dzinēju!

Sešu soļu process sākas ar dzinēja izjaukšanu atsevišķās detaļās. Seko detaļu attīrīšana no eļļas un netīrumiem. Īpaši netīras vai sarūsējušas detaļas tiek pakļautas papildu tīrīšanai, izmantojot speciālas tehnoloģijas. Trešais solis ietver katras detaļas vizuālu un funkcionālu pārbaudi, identificējot jebkādus bojājumus.

Tālāk visi atkārtoti lietojamie komponenti tiek atjaunoti, nodrošinot to pilnīgu atbilstību ražotāja tehniskajām specifikācijām. Seko pārbaudīto detaļu montāža – saskaņā ar sērijas ražošanas prasībām, un procesa rezultātā ir iegūts rūpnieciski atjaunots Mercedes-Benz dzinējs. Pēdējais jeb sestais solis ir dzinēja tests pēc tādiem pašiem kvalitātes kritērijiem, kādus piemēro jauniem dzinējiem.

Taču pārstrādāšanas process, protams, neaprobežojas ar dzinējiem vien. Šādā pat veidā var atjaunot ģeneratorus, turbokompresorus, gaisa kondicionēšanas kompresorus, sūkņus, starterus, pārnesumkārbas, sajūgus, degvielas sistēmas daļas, asis, bremžu un stūres iekārtas. Kopā piedāvājumu klāstu veido vairāki tūkstoši daļu daudzās produktu grupās.

Pilnvērtīga garantija

Ņemot vērā ārkārtīgi augstos standartus, ko piemēro rūpnieciskajā atjaunošanā, Mercedes-Benz garantē, ka šādas daļas kalpos tāpat kā jaunas un tām piešķir 2 gadu garantiju.

Auto īpašnieks var rēķināties, ka viņa auto atkal būs uzticams, patīkams lietošanā un pilnīgi drošs.

Ja vēlaties sīkāku informāciju par konkrētu daļu, cenu un pieejamību, izmantojiet iespēju sazināties ar kompetentu konsultantu Domenikss servisa centros!
Saistītie raksti