S klase & GLS - autobūves mākslas virsotne.

S klase & GLS - autobūves mākslas virsotne.

Jaunākās tehnoloģijas, izsmalcināts dizains un mākslīgais intelekts.

Izbaudīt mūsdienu luksu

Sazināties ar savu automobiļu tirdzniecības konsultantu

Mercedes-Benz S klase 

Būt nākotnes telpā - tāda ir sajūta, braucot ar pasaulē iekārojamāko mašīnu, jauno Mercedes-Benz S klasi. Tieši šis auto definē nozares nākotnes standartu braukšanas stilam, komfortam un drošībai.

S klase nozīmē Mercedes-Benz valdzinājumu augstākajā tā izpausmē. Tā ir nākamās paaudzes mobilitāte, kad auto atpazīst savu īpašnieku un spēj empātiski reaģēt uz viņa un pasažieru vēlmēm. Papildu tas uzrunā visas maņas – redzi, dzirdi, ožu, ķermeņa sajūtas.

No pasaulē labākā luksus auto – Mercedes-Benz S klases, Jūs izkāpsiet vairāk atpūties, nekā pirms iekāpšanas tajā. 10 masāžas programmas, 12.3 collu OLED ekrāns, kas reaģē uz vadītāja skatienu un rada 3D attēlu, 4D Burmester telpiskā sistēma ar 31 skaļruni un 8 stimulatoriem, digitālās gaismas ar 1,3 miljoniem mikrospoguļu katrā lukturī, kas pielāgojas brauktuves reljefam un projicē uz braucamās virsmas nozīmīgas ceļa zīmes, un daudz citu tehnoloģiju, kas palīdz pārvarēt attālumu.

Droša, interaktīva un baudpilna braukšana – tā ir S klase.

E-noliktava

Jums ir iespēja pasūtīt automobili, kas pilnībā atbildīs Jūsu vēlmēm. Jūs varat izvēlēties virsbūves krāsu, dzinēja tilpumu un detalizētu papildus aprīkojuma komplektāciju.

google-1080x1080-mb-s-klass4.png

fb-1080x1080-mb-s-klass2.png

google-1080x1080-mb-s-klass3.png

Mercedes-Benz GLS

Jaunais GLS ir SUV segmenta S klase. GLS apvieno mūsdienīgu greznību ar apvidnieka raksturu. Tas ir Mercedes-Benz lielākais un greznākais apvidus auto, kas piedāvā vairāk. Vairāk vietas, vairāk komforta, vairāk iespēju. Jaunais GLS ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Mercedes-Benz asistentiem, kas autovadītājam sniedz vienlīdz efektīvu atbalstu kā uz maģistrāles, tā ekstremālas grūtības braukšanas apstākļos.

Kāpēc GLS ir luksus līmeņa auto? Tāpēc, ka ir padomāts par vissīkākajām detaļām. Piemēram, viena no jaunajām standarta funkcijēm ir auto sagatavošana iebraukšanai automazgātavā. Izvēloties šo funkciju, balstiekārta paceļ auto augstāk, lai rūpīgāk tiktu izmazgātas riteņu arkas.

GLS pēc izvēles var pasūtīt sēdvietas trīs rindās, vai individuālos luksus sēdekļus ar roku balstiem arī otrajā rindā. Visus aizmugurējos sēdekļus var nolocīt pa vienam vai visus reizē ar vienu pogas pieskārienu, iegūstot bagāžnieku ar ietilpību līdz 2400 litriem.

Un MBUX! Tas ērti pieejams arī no otrās rindas, kuras pasažieriem pieejami divi 11,6 collu skārienekrāni, kā arī 7 collu Android planšetdators otrās rindas roku balsta dokstacijā, kas ļaus baudīt filmas vai mūziku, izmantot integrēto tīmekļa pārlūku, piezvanīt vai ievadīt ceļojuma informāciju. Tāpat ekrānus var izmantot, lai kontrolētu Seat Comfort un aizmugurējo sēdekļu piecu zonu klimata kontroli.

E-noliktava

Jums ir iespēja pasūtīt automobili, kas pilnībā atbildīs Jūsu vēlmēm. Jūs varat izvēlēties virsbūves krāsu, dzinēja tilpumu un detalizētu papildus aprīkojuma komplektāciju.

google-1080x1080-mb-gls3.png fb-1080x1080-mb-gls2.png fb-1080x1080-mb-gls4.png

Mercedes-Benz User Experience (MBUX).

Ar savu jauno Mercedes-Benz jūs varat sazināties kā ar draugu, izmantojot balsi, pieskārienus vai intuitīvus žestus. MBUX ir vieda informācijas un izklaides sistēma. Tā ne tikai spēj atrast noteiktu adresi, atskaņot Jūsu iecienīto mūziku, mainīt krēslu, gaismu, temperatūras u.c. iestatījumus automašīnā un pat spēlēt “Zini, vai mini”, bet arī nepārtraukti iegaumē aizvien jaunus faktus par automašīnas īpašnieku un pasažieriem, un izpilda viņu vēlmes apsteidzoši.

google-1080x1080-mb-s-klass5.png fb-1080x1080-mb-gls5.png 20c0564_038.jpg

Rolands Rams

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Ivo Beķers

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Jānis Dambītis

Produktu un CRM speciālists