Piesakies testa braucienam - C klase

cklase-tituls.jpgC klase - atklājiet greznību jaunā līmenī!

Smalkas līnijas un plašas virsmas veido minimālisma stilā ieturētu dizainu, kurā veiksmīgi apvienota greznība un sportiskums. Dinamiskās proporcijas un pagarinātā riteņu bāze rada priekšstatu par nepārprotamu C klases virzību uz priekšu.

Jaunā C klase palīdzēs jums relaksēties jau no iekāpšanas brīža. Viedās komforta funkcijas samazina jūsu noslodzi. Un novatoriskā ENERGIZING Package Plus padara jūsu jauno C klasi par miera oāzi jebkurā situācijā.

Neatkarīgi no tā, vai tās ir sastrēgumstundas, ilgstošs brauciens naktī vai nepazīstams maršruts, jūsu Mercedes-Benz C klases sedans ar Mercedes-Benz Intelligent Drive sistēmām var ievērojami atvieglot slodzi, it īpaši stresa situācijās. Tas ir balstīts koncepcijā, ka katram braucienam ar Mercedes-Benz jābūt drošam un unikālam, jo laiks, ko pavadāt pie stūres, ir jūsu laiks. Tas ir laiks, kas jāvelta atpūtai un enerģijas atgūšanai.

Pieteikties testa braucienam E-noliktava

Izmēģinājuma braucieni 

Lai iepazītos tuvāk ar piedāvāto auto aprīkojumu, kā arī dotos izmēģinājuma braucienā ar C klasi, aicinām pieteikties demo braucienam pie Mercedes-Benz profesionāļiem. 

Rolands Rams

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Ivo Beķers

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Līga Lapinska

Korporatīvo klientu pārdošanas speciāliste

Jānis Dambītis

Produktu un CRM speciālists

Līzings un apdrošināšana

Uz vietas autocentrā iespējams saņemt individuāli izstrādātu Līzinga un Apdrošināšanas piedāvājumu.

Ieva Kārle

Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Tavs auto var būt kā pirmā iemaksa! 

Atceries, ka iegādājoties pie mums jaunu Mercedes-Benz vieglo auto vai komerctransportu, kā arī jaunu mazlietotu auto, Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa. Saznies ar mūsu speciālistiem, vai piesaki sava auto novērtēšanu elektroniski. 

Pieteikt auto vērtējumu

Antons Trofimovs

Mazlietoto auto pārdošanas speciālists

Gatis Mitriķis

Lietotu automobiļu iepirkumu speciālists