GLE & GLE Coupe

GLE & GLE Coupe

Spēks būt drosmīgam jebkurā apvidū

Jaunie GLE klases automobiļi ir mūsdienu greznības iemiesojums.

Vēlos izmēģināt

GLE 350 d 4M

Sākot no 66 550 EUR

Ieguvums 14 245 EUR

Pilnā cena 80 795 EUR

GLE 350 d 4M Coupe

Sākot no 73 560 EUR

Ieguvums 13 959 EUR

Pilnā cena 87 519 EUR

gle-0045.jpg

iris.jpg

Vēlos saņemt piedāvājumu Vēlos saņemt piedāvājumu

*Piedāvājums spēkā ierobežotam automašīnu skaitam.

Katra no automašīnām piedāvās Jums pārsteidzoši sportisku dizainu. Revolucionāru priekšējo paneli un aktīvo šasiju, kas nosaka standartus savā klasē. GLE klases automobiļiem ir ergonomiska interjera telpa, izcili apdares materiāli un progresīvas drošības sistēmas.

gle-01-02.jpg image-mq6-12-20201012112521.jpg gle02-4551-23.jpg

MBUX platekrāna displejs

Elegants lielformāta displejs uz priekšējā paneļa nekavējoties piesaista uzmanību. Jo tuvāk jūs to iepazīsit, jo vairāk tas jūs aizrauj: jūs varat izvēlēties starp četriem displeja stiliem, pārvietoties ar papildinātās realitātes MBUX funkciju un mainīt instrumenta displeju pēc saviem ieskatiem.

Dizaina elementi

G burts apzīmē apvidus automašīnas. To var redzēt un izjust daudzās jauno GLE klases automobiļu detaļās. Raksturīgākās ir kantainās ventilācijas atveres, masīvie rokturi pie centrālās konsoles un augstvērtīga koka apdare piešķir interjeram dabisku, unikālu raksturu.

Polsterējums un dekoratīvie elementi.

Pēc vēlēšanās ir pieejams divkrāsu aprīkojums ar tādu krāsu toņiem, kā, piemēram, macchiato bēšs, espresso brūns, tartufo brūns vai magmas pelēks. Turklāt var izvēlēties dekoratīvo elementu no satinēta alumīnija, ar metāla struktūru vai no augstvērtīga koka. Salona noskaņas apgaismojums ar 64 krāsām iespaidīgi izceļ katra elementa struktūru.

image-mq6-12-20190701131839.jpgStarp plašo aprīkojuma klāstu mēs piedāvājam jums Mercedes me connect sistēmu. Izmantojot to, viedtālrunī ir pieejama visa Mercedes-Benz pasaule: pārbaudiet transportlīdzekļa datus, kontrolējiet tā funkcijas un izmantojiet personiskos pakalpojumus neatkarīgi no atrašanās vietas. Mercedes me padarīs jūsu dzīvi daudz vieglāku un ērtāku.

app-google.jpgapp-apple.jpg

Rolands Rams

Vieglo automobiļu mazumtirdzniecības vadītājs

Ivo Beķers

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Jānis Dambītis

Produktu un CRM speciālists

Imants Bitmets

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants
       

Pieteikties testa braucienam