Domenikss vērtības

25 GADI LATVIJĀ

2017. gadā Domenikss atzīmēja pasaules auto industrijas pioniera un Vācijas autobūves lepnuma Mercedes-Benz 25 gadus Latvijā. Kopš 1992. gada arī Latvijā Mercedes-Benz ir izcilības un kvalitātes zīme gan vieglo automobiļu, gan komerctransporta segmentā, dzīvē piepildot zīmola moto – The best or nothing.

MISIJA

Ar izcilu komandu, auto zīmoliem un pakalpojumiem, godājot sabiedrības un likuma normas, Domenikss uzstāda standartus auto iegādes un pēcpārdošanas apkalpošanas jomā Latvijā.

VĪZIJA

Domenikss ir stabili augošs Latvijas biznesa vides līderis, kura panākumi balstīti ilgtspējīgā uzņēmējdarbības praksē un klientu lojalitātē.

KVALITĀTES POLITIKA

  • Nodrošināt esošos un potenciālos klientus ar augstas kvalitātes produktu pārdošanas pakalpojumiem, kā rezultātā tiek uzturēts noteiktas kvalitātes līmenis apkalpošanā atbilstoši klientu prasībām un vēlmēm.
  • Uzņēmuma uzdevums ir radīt kvalitatīvai pakalpojumu sniegšanai nepieciešamos priekšnosacījumus un sekmēt pakalpojumu kvalitātes nepieciešamības apzināšanos – efektivitāti un ekonomiskumu, kā arī darbinieku rīcību un izpratni kvalitātes jomā.
  • Uzņēmuma darbinieki izprot kvalitatīvas darbības priekšrocības un nekvalitatīvas darbības iespējamās sekas, izprot saikni starp rūpēm par klientu un viņu pašu materiālo nodrošinājumu. Ir lojāli pret klientu un izprot uzņēmuma ekonomiskā stāvokļa atkarību no sekmīgas darbības attīstības
  • Uzņēmumā pastāvīgi notiek darbinieku izglītošana un kvalifikācijas celšana. Savā darbā motivēti darbinieki ir uzņēmuma lielākā vērtība. Darbinieki ir tendēti uz kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu un uzņemas atbildību par sava darba kvalitāti.                                        

ISO SERTIFIKĀTI

SIA Domenikss kvalitātes vadības sistēma ir novērtēta atbilstoši ISO 9001:2008 standarta prasībām, sertifikāta numurs DNKFRC90730A.