Domenikss vērtības

25 GADI LATVIJĀ

2017. gadā Domenikss atzīmēja pasaules auto industrijas pioniera un Vācijas autobūves lepnuma Mercedes-Benz 25 gadus Latvijā. Kopš 1992. gada arī Latvijā Mercedes-Benz ir izcilības un kvalitātes zīme gan vieglo automobiļu, gan komerctransporta segmentā, dzīvē piepildot zīmola moto – The best or nothing.

MISIJA

Ar izcilu komandu, auto zīmoliem un pakalpojumiem, godājot sabiedrības un likuma normas, Domenikss uzstāda standartus auto iegādes un pēcpārdošanas apkalpošanas jomā Latvijā.

VĪZIJA

Domenikss ir stabili augošs Latvijas biznesa vides līderis, kura panākumi balstīti ilgtspējīgā uzņēmējdarbības praksē un klientu lojalitātē.

ISO SERTIFIKĀTI

SIA Domenikss kvalitātes vadības sistēma ir novērtēta atbilstoši ISO 9001:2008 standarta prasībām, sertifikāta numurs DNKFRC90730A.

SIA Domenikss piedalās Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projektā par Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanas īstenošanu, sadarbojoties Latvijas Pilnvaroto Autotirgotāju asociācijai ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru”.