15. decembris, 2021

VISION EQXX: tiks prezentēta visu laiku efektīvākā Mercedes-Benz automašīna

VISION EQXX: tiks prezentēta visu laiku efektīvākā Mercedes-Benz automašīna

Pirmdien, 2022. gada 3. janvārī, plkst. 19.00 notiks pilnībā elektriskā Mercedes-Benz VISION EQXX pasaules digitālā pirmizrāde. VISION EQXX ir visefektīvākais transportlīdzeklis, ko uzņēmums jebkad ir uzbūvējis. Tas ir ne tikai Mercedes-Benz spēka apliecinājums novitāšu izstrādē, bet arī plats solis pretī mērķim kļūt par līderi elektriskajā mobilitātē.

VISION EQXX pārvar līdzšinējo tehnoloģiju liktās barjeras. Pateicoties tā jaunajam akumulatoram, ar VISION EQXX var mērot 1000 kilometrus lielu attālumu. Kaut arī akumulators ir uz pusi mazāks un par 30% vieglāks, tas spēj uzglabāt gandrīz tādu pašu enerģijas daudzumu kā EQS akumulators. Ar šo un daudziem citiem jauninājumiem prototips parāda, kā var palielināt elektrisko transportlīdzekļu efektivitāti un sasniedzamību.

VISION EQXX ir daļa no Mercedes-Benz tehnoloģiju ilgtermiņa programmas, kuras mērķis ir pārvarēt tehnoloģiskās barjeras un celt energoefektivitāti jaunos augstumos. Tas ietver progresu visos jaunāko laiku elektriskās piedziņas elementos, tajā skaitā inženierijā un ilgtspējīgu materiālu pielietojumā.

VISION EQXX multidisciplināra komanda izstrādāja rekordīsā laikā. Pasaules pirmizrādes laikā uzņēmuma valdes locekļi Ola Källenius un Markus Schäfer, kā arī galvenais dizaineris Gordens Vāgeners kopā ar komandas ekspertiem raksturos VISION EQXX izstrādes gaitu, kas šo rezultātu padarīja iespējamu.

Sekot pasaules pirmizrādes tiešraidei varēs te: https://media.mercedes-benz.com/vision_eqxx. Pēc pirmizrādes saitē būs pieejams arī prezentācijas ieraksts.

Savukārt klātienē VISION EQXX varēs apskatīt Lasvegasā, izstādē CES 2022 laikā no 5. līdz 8. janvārim, kur VISION EQXX būs centrālais Mercedes Benz stenda notikums.
Saistītie raksti