Mercedes‑Maybach GLS

Mercedes‑Maybach GLS

Augstākā greznības pakāpe.
Atklājiet jauno Mercedes-Maybach GLS.

Sazināties ar savu automobiļu tirdzniecības konsultantu

Pielāgojiet to sev un izbaudiet privātumu.

Mercedes-Maybach nozīmē greznības virsoti. Ar izsmalcinātu koku un nappa ādu apdarināts salons, elektriski atverama jumta lūka ar necaurspīdīgu žalūziju, un masāžas sēdekļi ietilpst Mercedes-Maybach GLS standarta aprīkojumā. Savukārt MBUX augstas izšķirtspējas ekrāni un planšetdators ļauj pilnībā pielāgot ceļojuma programmu jūsu vēlmēm.

Iegūstiet vairāk.

Krāsojums divos toņos padarīja Maybach īpašu pirms 100 gadiem un padara to unikālu arī tagad. Krāsošana tiek veikta ar tik lielu rūpību, ka var prasīt pat nedēļu. Ir pieejamas dažādas krāsu kombinācijas, no kurām izvēlēties sev tīkamo, lai izceltu Mercedes-Maybach GLS patieso varenību. Savukārt iespaidīgais režģis, lielais panorāmas jumts un ekskluzīvie Maybach diski akcentē tā majestātiskumu un pašcieņu.

Sviniet katru mirkli.

Pēc īpaša pasūtījuma var uzstādīt arī viduskonsoli ar transformējamiem galdiņiem, divām sudraba šampanieša glāzēm un ledusskapi šampanietim. Šādi aprīkots Mercedes-Maybach GLS būs piemērots kā darbam, tā atpūtai.

Graciozākā apdare, elegance katrā detaļā un neticama nosvērtība.

Atverot Mercedes-Maybach GLS durvis, mašīna nolaižas nedaudz zemāk, un izbīdās anodēta alumīnija kāpšļi, kas iekļūšanu un izkļūšanu no auto padara ļoti ērtu. Speciāli šim modelim izstrādātie 22 un 23 collu riteņi, hromētie virsbūves un izplūdes caurules apdares elementi, kā arī Maybach emblēma vairākās vietās padara šo auto unikālu. Jaunā Mercedes-Maybach GLS pamatkomplektācijā ir uzstādītas vairāk nekā 10 jaunākās paaudzes braukšanas palīdzības sistēmas un pēc pasūtījuma pieejamas vēl vairākas. Tās palīdzēs autonomi uzturēt un arī atkarībā no satiksmes apstākļiem samazināt ātrumu, ieturēt distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, uzturēties joslā. Tās arī novēros “aklo zonu” (arī tad, ja GLS ir apstājies un pasažieri gatavojas izkāpt), reaģēs uz gājējiem un velosipēdistiem, brīdinās vadītāju par sadursmes risku pat vairākus “gājienus uz priekšu”, veiks dažādus pretpasākumus atkarībā no trieciena virziena, un nepieciešamības gadījumā pat veiks ārkārtas zvanu. Apbrīnojami!

Braukšanas komforts visaugstākajā Maybach līmenī.

Runa ir par greznību, ko Jums var piedāvāt tikai Maybach. Automobilis, kas katru braucienu padara neaizmirstami ērtu.

Rolands Rams

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Ivo Beķers

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Jānis Dambītis

Produktu un CRM speciālists