Mercedes-Benz V klase FUN

Mercedes-Benz V klase FUN

Ģimenes izbraucieni ir kļuvuši aizraujošāki!

Ar Mercedes-Benz V klasi zāle šķiet zaļāka un debesis – zilākas.

No 43 500 EUR 

4 gadu garantija līdz nobraukumam 120 000km.

Vēlos saņemt piedāvājumu

V klase FUN ir gatava doties ceļā

V klase FUN iekaro ne tikai no pirmā acu uzmetiena, bet saglabā sajūsmu arī pēc daudziem tūkstošiem kilometru. Ģimene, biznesa partneris un piedzīvojumu meklētāji izbaudīs katru mirkli ceļā. Ergonomisks transformējamais salons, intelektuālās palīgsistēmas un drošības sistēmas apmierinās pat visprasīgākos. Jau pamata komplektācijā ietilps ikdienā tik svarīgas lietas, kā trīs zonu kondicionēšanas sistēma, ECO start/stop funkcija, kruīzkontrole un Active Parking Assist.

1-image.JPG 5-image-1.png 3-image.JPG

MBUX (Mercedes-Benz User Experience)

MBUX ir intuitīvi vadāma informācijas un izklaides multimediju sistēma. To var individuāli pielāgot 8 cilvēkiem un papildināt ar dažādām funkcijām: no viedtālruņa integrācijas un intelektuālās balss vadības līdz Mercedes-Benz navigācijas sistēmai, un ceļa zīmju atpazīšanas sistēmai.

mbux-01-2.jpg mbux-01-1.jpg

mbux-01-3.jpg

Viss, ko vien var vēlēties

Jūs varat komplektēt un papildināt savu V klasi, paaugstinot tās komforta un drošības līmeni vēl vairāk. V klase ir gatava jūs apburt ar  komforta iespējām, kas raksturīgs Mercedes-Benz automobiļiem,  augstas kvalitātes apdares materiāliem, un intuitīvās vadības koncepciju, vai, piemēram, LED salona apgaismojumu.

Izvēlieties savu V klasi