Jaunais GLE Coupe

Atklājiet, kas to padara tik īpašu.

Ar jauno GLE Coupe jūs esat uzmanības centrā. Ar spēcīgas harizmas klātbūtni un sportiskumu.

Jaunā, izteikti sportiskākā auto priekšpuse iemirdzas ar izteiksmīgo dimantu zvaigznes ietvaru režģi un moderno LED tehnoloģiju.

Ir personības, kuras nevar nepamanīt.

Ievērtējiet jaunā GLE Coupé izcili sportisko dizainu! 

Zemais korpuss un slīpa aizmugurējā daļa raksturo jaunā GLE Coupé eleganto profilu. Pārsteidzošie SUV elementi to padara vēl pievilcīgāku.

Jaunais GLE Coupé ir sportisks no priekšpuses līdz aizmugurei: plati pleci un šauri LED priekšējie lukturi veido vēl jaudīgāku izskatu.

Apsēdieties un izbaudiet jaunā GLE Coupé interjeru: tik grezns kā vēl nekad.

Viduskonsole ar SUV raksturu.

Piedzīvojiet jaunāko Mercedes-Benz lietotāju pieredzi (MBUX).

Ekskluzīvi sporta sēdekļi. Jaunie sporta sēdekļi tagad jums un blakus sēdošam pasažierim piedāvā standarta aprīkojumā lielāku atbalstu un komfortu vēl dinamiskākai braukšanai.

Viduskonsole ir paredzēta intuitīvai darbībai, un ar ievērojamiem SUV satvēriena rokturiem tā nodrošina interesantu kontrastu pilnībā digitālā platekrāna displejam.

Neatkarīgi no tā, vai ar balss vadību, skārienjūtīgu darbību vai paplašinātās realitātes navigāciju - informācijas un izklaides sistēma MBUX piedāvā aizraujošu pieredzi.

Ērtāka mantu ielikšana

Daudz vietas papildu komfortam: jaunā GLE Coupé pneimo piekare noliecas zemāk, vēl ērtākai bagāžas novietošanai.

Jaunā GLE ir mūsu ietilpīgākā kupeja. Papildus ir pieejamas kameras un sensori, kas palīdzēs jums saglabāt pārredzamību jebkurā satiksmes intensitātē un situācijā.

Tehnoloģijas.

Izkāpiet - atpūties.

Jaunajā GLE Coupé jūs varat izvēlēties kādu no 64 salona apgaismojuma krāsām, kā arī dažādu interjera aromātu un kādu no masāžas programmu klāsta. Vai arī aktivizējiet ENERGIZING programmu, piemēram, "Vitality", un tas nodrošina, ka visas šīs ērtības tiek automātiski koordinētas.

 ENERGISING pakotne

 Temperatūras režīma maiņa

 Spoguļu pakotne

ENERGIZING pakotne nodrošina visaugstāko komforta līmeni visām jūsu maņām. Lai uzlabotu pašsajūtu uz ceļa, tiek apvienotas dažādas komforta sistēmas. Piemēram, salona klimatu, skaņu, apgaismojumu, aromātu un sēdekli var sinhronizēt, lai palīdzētu jums atpūsties un brauciena beigās jūs justos īpaši labi.

Izgatavots, lai jūs palutinātu: sēdekļi apvieno dažādas pielāgošanas iespējas ar ekskluzīvām ekstrām. Iegūstiet vēl lielāku komfortu ar viegli regulējamo temperatūru priekšējos sēdekļos.

Ieskaitot apsildāmus ārējos spoguļus, elektriski salokāmus ārējos spoguļus, abos spoguļos ir integrēta Mercedes-Benz logotipa projekcija.