Mercedes-Benz V klase FUN

Izbraucieni ir kļuvuši aizraujošāki!

No 43 350 EUR 

4 gadu garantija līdz nobraukumam 120 000km

button-stock.JPG

button-test.JPG

Ar V klasi FUN rudens ir kļuvis patīkamāks!

V klase FUN iekaro ne tikai no pirmā acu uzmetiena, bet saglabā sajūsmu arī pēc daudziem tūkstošiem kilometru. Ģimene, biznesa partneris un piedzīvojumu meklētāji izbaudīs katru mirkli ceļā. Ergonomisks transformējamais salons, intelektuālās palīgsistēmas un drošības sistēmas apmierinās pat visprasīgākos. Jau pamata komplektācijā ietilps ikdienā tik svarīgas lietas kā trīs zonu kondicionēšanas sistēma, ECO start/stop funkcija, kruīzkontrole, Active Parking Assist parkošanās asistents.

MBUX (Mercedes-Benz User Experience)

MBUX multimediju sistēma ir intuitīvi vadāma informācijas un izklaides sistēma. To var individuāli pielāgot 8 cilvēkiem un papildināt ar paplašinātām funkcijām: no viedtālruņa integrācijas un intelektuālās balss vadības līdz Mercedes-Benz navigācijas sistēmai un ceļa zīmju atpazīšanas sistēmai.

mbux-01-1.jpg mbux-01-2.jpg mbux-01-3.jpg

Viss, ko vien var vēlēties.

Jūs varat komplektēt un papildināt savu V klasi paaugstinot vēl vairāk tās komforta un drošības līmeni. V klase gatava jūs iespaidot ar augsto komforta līmeni, kas raksturīgs Mercedes-Benz automobiļiem – plašs salons un augstas kvalitātes apdares materiāli un intuitīvās vadības koncepsija vai, piemēram, LED salona apgaismojums. Tas viss ļaus Jums justies V klasē maksimāli komfortabli.

Rūpes par apkārtējo vidi un jūsu labklājību.

Mūsdienīgas tehnoloģijas un V klases kvalitāte atmaksājas divkārši – pateicoties ekonomiskajiem dzinējiem V klase sniedz lieliskus degvielas patēriņa rādītājus un atbilst EURO 6 ekoloģiskajai klasei. Automatizētā pārnesumu kārba 9G-TRONIC papildus palīdz ietaupīt degvielu. Vēl viena V klases priekšrocība ir augsta vērtības stabilitāte un paredzamā augstā cena otrreizējā tirgū.

button-test.JPG

Īpašais IF KASKO apdrošināšanas piedāvājums jaunai Mercedes-Benz V klasei

KASKO gada prēmija sākot no 890 EUR*.

  BM* 6-9 BM* 10-13 BM* 14-17
Piedāvājums privātpersonām 990 EUR 940 EUR 890 EUR
Piedāvājums juridiskām personām 1060 EUR 990 EUR 960 EUR

Piedāvājuma nosacījumi: 

  • Apdrošinātie riski: Avārija, Stiklojums, Zādzība vai Laupīšana, Vandālisms, Uguns, Transportēšana, Jaunvērtība, Auto aizvietošana - B, Diennakts autopalīdzība, Atslēgu zādzība un Degvielas neatbilstības apdrošināšana
  • Teritorija: Eiropa
  • Bojājuma pašrisks: 140 EUR
  • Piedāvājums ir spēkā, ja OCTA BM klase ir 6 un augstāka
  • Piedāvājums neattiecas uz taksometriem, nomas, operatīviem, sacīkšu un mācību t/l
  • Piedāvājums spēkā līdz 31.10.2020.

* Transportlīdzeklim jābūt aprīkotam ar rūpnīcas skaņas un gaismas
* Ja transportalīdzeklis nav aprīkots ar papildu drošības sistēmu, tad zādzības pašrisks ir 10%, uzstādot imobilaizeri – 0%.

*BM -bonus malus klase


Vairāk par If KASKO apdrošināšanas polises noformēšanu jautā Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultantiem.

Sadarbībā arbac-if-logo-1024x1008.jpg