Funkcionalitāte un komforts

Komforts iegūst jaunus apmērus.

MBUX

Paplašina iespējas. Intuitīvi.

Jaunā MBUX multivides sistēma sniedz jums jaunāko informāciju. To var ne tikai rotaļīgi viegli lietot, bet arī daudzveidīgi pielāgot. Vienkārši uzticieties savai intuīcijai.

 image-mq6-12-20191119120754.jpg

 

 

Lietošanas komforts

Brīva izvēle - vairākas ievades iespējas sniedz vienu un to pašu rezultātu: skrārienekrāns, tiešās vadības pogas multividei, navigācijai un tālrunim, skārienkontroles poga uz stūres, skārienpaliknis vai paplašināta balss atpazīšanas funkcija.

Individualizācija

Ar tā sauktajām tēmām automobilis, nospiežot pogu, pielāgojas individuāli iepriekš iestatītajai noskaņai - šeit ietilpst arī rādījumu stili, gaisa kondicionētājs, raidstacijas vai braukšanas programmas, piemēram, DYNAMIC SELECT.

Balss vadības sistēma

LINGUATRONIC
Balss vadības sistēmu var paplašināt arī līdz Mercedes-Benz tiešsaistes pakalpojumiem - tādiem kā laika ziņas vai interneta radio, tā var vadīt arī tādas automobiļa funkcijas kā gaisa kondicionēšana vai sēdekļa apsilde.

Savienojamība

Atbildiet uz zvaniem, klausieties iecienītās dziesmas un uzlādējiet savu viedtālruniar Qi standartu bez vadiem. Jaunajā Mercedes-Benz GLB iespējas ir gandrīz neierobežotas.

image-mq6-0-20200324115342.jpg

image-mq6-0-20190808103413.jpg

Uzlāde un savienojamība bez vadiem

Brauciena laiks kļūst par uzlādes laiku – jūsu viedtālrunis tikai ar vienu rokas kustību nonāk savā fiksētajā vietā glabāšanas nodalījumā, kur notiek tā bezvadu uzlāde. Neatkarīgi no modeļa un ražotāja var veikt viedtālruņu bezvadu uzlādi.

Viedtālruņa integrācija

Viedtālruņa integrācija apvienojumā ar Apple® CarPlay® un Android Auto® savieno mobilo tālruni ar multivides sistēmu. Tādējādi varat ērti piekļūt svarīgākajām viedtālruņa lietojumprogrammām. Iespējams ātri un viegli lietot arī trešo pušu lietojumprogrammas, piemēram, WAZE ,Spotify.