Drošība

Jaunais GLB domā ne tikai līdzi, bet arī uz priekšu.

Viss pa rokai. Arī bezceļa apstākļos.
Jaunā GLB drošības koncepcija nodrošina to, ka pašapzinīgi pārvietojaties gandrīz jebkādā apvidū.

Priekšzīmīga drošība ar Mercedes-Benz Intelligent Drive braukšanas palīgsistēmām .

Vienalga vai sastrēgumstundā, garā nakts pārbraucienā, vai pa nezināmiem ceļiem - GLB jūtami atslogo jūs stresa situācijās. Visa būtība ir tajā, ka katram braucienam ar Mercedes-Benz jābūt drošam un neatkārtojamam: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Jo laiks, kuru pavadāt pie stūres, ir tieši jūsu laiks. Tas ir laiks atpūtai. Laiks, kad atjaunoties uzkrāt enerģiju. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs vienmēr sasniegtu mērķi ne tikai droši, bet arī viegli un bez stresa.

Vadītāja atbalsts un drošība

DISTRONIC aktīvais distances brīdinājuma asistents

Šī sarežģītā sistēma būs īpaši noderīga kolonnu satiksmē vai sastrēgumā. DISTRONIC aktīvais distances brīdinājuma asistents automātiski regulē distanci starp priekšā braucošo automobili. Apvienojumā ar ceļa zīmju atpazīšanu iespējams ērti pārņemt atpazītos ātruma ierobežojumus, nospiežot pogu.

Aktīvais joslā noturēšanas asistents

Ja neapzināti pārbraucat pārtrauktu vai nepārtrauktu ceļa marķējuma līniju, sistēma jūs brīdina ar stūres rata vibrāciju. Ja tiek pārbraukta nepārtraukta līnija vai braukšanas josla otrpus pārtrauktajai līnijai ir aizņemta, asistents var iesaistīties, patstāvīgi bremzējot vienas puses riteņus.
PRE-SAFE® sistēma
PRE-SAFE® sistēma izmanto mirkli pirms iespējama negadījuma jūsu labā. Liels daudzums drošības pasākumu var mazināt paredzamās sekas. Inovatīvā PRE-SAFE® skaņa skaļruņos rada troksni, kas izraisa aizsardzības refleksu: jūsu dzirdes aparāts īslaicīgi atslēdzas, tādējādi pasargājot jūsu bungādiņas sadursmes brīdī.
Aktīvais bremzēšanas asistents
Aktīvais bremzēšanas asistents palīdz izvairīties no negadījumiem, kuru cēlonis ir pārāk maza distance vai neuzmanība. Sistēma akustiski un vizuāli brīdina par iespējamo sadursmi. Ja pēc brīdinājuma saņemšanas bremzējiet pārāk maigi, sistēma palielina bremzēšanas spēku tā, lai tas būtu piemērots situācijas nopietnībai.Ja nereaģējat, tiek ieslēgta autonomā bremzēšana.
Ātruma ierobežojuma asistents
Ātruma ierobežojuma asistents atvieglo noteikumu ievērošanu. Sistēma parāda atļauto ātrumu: tā izmanto kameru, lai atpazītu pašreizējo atļauto maksimālo ātrumu un parādītu to kontrolpanelī. Tiek atpazītas arī papildu ierobežojumu ceļa zīmes noteiktos laikapstākļos, piemēram, mitrā laikā.
Neredzamās zonas asistents
Neredzamās zonas asistents nodrošina apstākļu pārskatu, kamēr jūs maināt braukšanas joslas, un atpazīst objektus automobiļa aklajā zonā. Tas palīdz izvairīties no sadursmēm, braucot pa ielām ar vairākām braukšanas joslām vai šoseju. Modrs vēl trīs minūtes: ja asistents bīstamības zonā konstatē divriteni vai citu transportlīdzekli, jums par to tiek paziņots ar vizuālu un akustisku signālu.
image-mq6-0-20190808103936.jpg  
Stāvvietā novietošanas pakete ar 360° kameru
Novietojiet stāvvietā bez raizēm. Aktīvā stāvvietā novietošanas asistenta un 360° kameras apvienojums palīdz atrast stāvvietu, kā arī novietot automobili stāvvietā, izbraukt no tās un manevrēt. Pirmkārt, iespaidu atstāj panorāma ar 360° kameru, ieskaitot virtuālu skatu no augšas.
Aktīvais stāvvietā novietošanas asistents ar PARKTRONIC
Pārvariet raizes, kas saistās ar iebraukšanu šaurās brīvajās stāvvietās, pārliecinošā nosvērtībā. Aktīvais stāvvietā novietošanas asistents ar PARKTRONIC spēj ne tikai atrast stāvvietas, bet arī sniegt atbalstu, iebraucot tajās un izbraucot no tām. Tādējādi tas palīdz jums stūrēt, kā arī automobiļiem ar automātisko pārnesumkārbu papildus palīdz paātrināties, bremzēt un pārslēgt pārnesumus.
Ceļa zīmju asistents
Kamera vienmēr uzrauga noteiktos braukšanas ātruma ierobežojumus, kas ir saglabāti arī karšu datos, tādējādi jūs varat ievērot atļauto maksimālo ātrumu pat tad, ja apjūkat ceļa zīmju biezoknī. Pastāv mazāks risks pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu, jo sistēma jūs nemitīgi informē par aktuālajiem ierobežojumiem. Tas ir ne tikai ērti, bet arī uzlabo ikdienas ceļu satiksmes drošību.