Jaunā CLA

Jaunā CLA

Jaunā CLA - runā tavā valodā.
Saprot Tevi no pusvārda.
Rada emocijas.

No 40 990 EUR

Ieguvums: 4735 EUR

Vēlos saņemt piedāvājumu

Mūsdienīgs interjers ar „Wrap-around” dizainu, liks Tev justies kā apskāvienā. Pāreja starp priekšējo paneli, centrālo konsoli un durvju apdari ir plūstoša un rada patīkamu atmosfēru.
Kamēr Tavas rokas izbaudīs multifunkcionālo stūri, skatiens tiks piesaistīts ekstravagantām ventilācijas turbīnām un platekrāna displejam. Labais multivides displejs ir skārienekrāns, kurā tiks parādīta viss informācijas un izklaides saturs, kā arī automobiļa iestatījumi. Kreisajā pusē atrodas klasiskais kontrolaparātu panelis. Bet klasisks ir tikai nosaukums. Pateicoties dažādiem stiliem, to vari konfigurēt individuāli savai gaumei. CLA ir automašīnā, kurā ikonisks dizains satiekas ar īstu manufaktūras kvalitāti.

an804247-v1.jpg

Jaunās CLA kupejas dizains ir nevainojami pielāgots Tev. No sāniem tas ir īpaši labi redzams: priekšgals ar izstiepto motora pārsegu viegli, bet dinamiski noliecas uz priekšu. No priekšpuses tai piemīt īpaši pievilcīgs spīdums: dimanta režģis mirdz izsmalcināti un filigrāni. Seja, kurai nav līdzīgu, kas izceļas pūlī un piesaista visus skatienus.

E-noliktava

Rolands Rams

Vieglo automobiļu mazumtirdzniecības vadītājs

Ivo Beķers

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Jānis Dambītis

Produktu un CRM speciālists

Imants Bitmets

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants