Mercedes-Benz CLA

Mercedes-Benz CLA

CLA – padara dzīvi īpašu!
Tīrs dizains.Tīra enerģija. CLA izceļ Tavu būtību un piešķir ātrumu Tavai dzīvei.

Sākot no 39 900 (ar PVN)

Vēlos saņemt piedāvājumu

dscf6610-2.jpg

Kā ir braukt ar emocionālāko automašīnu Mercedes-Benz kompaktklasē? Piesakies testa braucienam un ļauj CLA nodemonstrēt Tev savu dinamiku!

Vēlos izmēģināt

Mūsdienīgs interjers ar „Wrap-around” dizainu, liks Tev justies kā apskāvienā. Pāreja starp priekšējo paneli, centrālo konsoli un durvju apdari ir plūstoša un rada patīkamu atmosfēru.

Kamēr Tavas rokas izbaudīs multifunkcionālo stūri, skatienu piesaistīs ekstravagantās ventilācijas turbīnas un platekrāna displejs. Displejs virs viduskonsoles ir skārienekrāns, kas ērti un ātri ļauj pārvaldīt gan izklaides saturu, gan automobiļa iestatījumus. Savukārt aiz stūres izvietots “klasiskais” kontrolaparātu panelis. Taču vārdu “klasisks” uz to var attiecināt tikai pēc tā funkcionalitātes. Arī šis ir digitāls augstas izšķirtspējas ekrāns, kura attēla dizainu iespējams konfigurēt atbilstoši savai gaumei. CLA – tā ir automašīna, kurā ikonisks dizains tiek īstenots ar augstvērtīgiem materiāliem.


CLA kupejas dizains ir nevainojami pielāgots Tev. No sāniem tas ir īpaši labi redzams: priekšgals ar izstiepto motora pārsegu viegli, bet dinamiski noliecas uz priekšu. No priekšpuses tai piemīt īpaši pievilcīgs spīdums: dimanta režģis mirdz izsmalcināti un filigrāni. Tā ir seja, kurai līdzīgu nav! Tā izceļas pūlī un piesaista apkārtējo skatienus.

2022_05_23t11_17_07_235z.jpg

E-noliktava

Rolands Rams

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Ivo Beķers

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Jānis Dambītis

Produktu un CRM speciālists