Garantēts Līdera Efekts

GLE ir labākais apvidus auto, kādu Mercedes-Benz jebkad ir uzbūvējis. Tas ir stāsts par spēku visās izpausmēs – eksterjera elegancē, daudzveidībā, komfortā, ietilpībā.

Vēlos saņemt piedāvājumu

GLE ir daudz inovāciju, kas padarīs Jūsu dzīvi vienkāršāku un drošāku. Dažas no tām:

- MBUX, jeb Mercedes-Benz user experiance digitālā multimediju sistēma

Tā ietver viedtālruņa integrāciju gan ar Apple CarPlay, gan Android Auto. Balss atpazīšana palīdz autovadītājiem vieglāk piekļūt daudzajām šajā sistēmā pieejamajām funkcijām. MBUX unikālā iezīme ir spēja mācīties.

- drošības funkcijas

Visi modeļi ir aprīkoti ar aktīvo bremžu asistentu, atpakaļskata kameru un vadītāja uzmanības monitoru, bet pēc izvēles arī ar aklās zonas sensoriem. Pamatkomplektācijā ir arī tas, ko Mercedes sauc par Pre-Safe sistēmu. Atpazīstot kritisku situāciju, tā palēninās transportlīdzekļa ātrumu asa pagrieziena gadījumā un darīs visu iespējamo, lai atvieglotu triecienu – sabremzēs riteņus, aizvērs logus, pievilks drošības jostas un pat radīs skaņu, kas aizsargā dzirdi trieciena laikā.

- noskaņa

GLE ideāli pieskaņojas jūsu gaumei, braukšanas apstākļiem un garastāvoklim. Tam   pieskaņot var klimata kontroles un paneļa displeja iestatījumus, un pat noskaņojumu   salonā, pateicoties paplašinātajām ambientā apgaismojuma iespējām.

* Attēlam ir ilustratīva nozīme

GLE

Sākot no 59 990 eur

Ietaupījums - 18 208 eur

Izvēlēties

Pasūti šodien, saņem martā!

Ivo Beķers

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Rolands Rams

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Jānis Dambītis

Produktu un CRM speciālists

Imants Bitmets

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants