Uzdrīksties valdzinājumam.

Automobiļa spilgtākās iezīmes.

Formu valoda, kas jums liks aizrauties elpai.
Viņa ķermenis: atlētisks. Viņa izstarojums: juteklisks.
Atlēts ar spēcīgu personību. Viņa forma runā par sportiskumu. Viņa detaļas sniedz apliecinājumu. Piemēram, augstā, ekstravagantā borta apmale, ārkārtīgi zemie sānu logi, divdaļīgai aizmugurējie lukturi vai viņa platie pleci. Jaunai CLS ar katru centimetru parāda, cik jutekliska var būt atlētika.

Automobiļa dizains.

CLS priekša pašapzinīgi noliecas uz priekšu. Īpaši līdzenie priekšējie lukturi izstaro ne tikai dienas gaišumu, bet arī sportisku dominanci. Radiatora aizsargrežģis ir atvērts uz ceļa pusi – gatavs to iekarot.
Kādreiz motoru sporta leģenda. Šodien stila ikona.
Viena spoža priekšas iezīme ir dimantu režģis. Tā kontūra ir atvērta uz leju – līdz ar to CLS iespaids ir vēl platāks un spēcīgāks. Daudzi sacīkšu sporta entuziasti atceras: šis dizains rakstīja vēsturi. Jaunais CLS sāk nākamo nodaļu: sportiskums elegantā pasūtījuma uzvalkā.
Kārdinājuma krāsas.
Sērijveida noskaņas apgaismojums inscenē interjeru kā mākslas darbu. Izvēlei ir pieejamas kopā 64 krāsas vai desmit gaumīgi komponētas krāsu pasaules. Šī uzveduma pirmais kulminācijas punkts ir sagaidīšanas gaisma iekāpšanas laikā. Un ja regulēsiet telpas temperatūru, jums vajadzētu ievērot apgaismotās ventilācijas atveres: tās maina savu krāsas toni, piemērojoties temperatūras izmaiņai – fascinējoša gaismas spēle.

Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Veiktspēju rosinošs komforts un priekšzīmīga drošība.
Vienalga, vai sastrēgumstundā, garā nakts pārbraucienā vai pa iepriekš nezināmiem ceļiem – Mercedes-Benz CLS jūtami atvieglo jūs stresa situācijās. Visa būtība ir tajā, ka katram braucienam ar Mercedes-Benz jābūt drošam un neatkārtojamam: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Jo laiks, kuru pavadāt pie stūres rata, ir tieši jūsu laiks. Tas ir laiks atpūtai. Laiks, kad uzkrāt enerģiju. Lai jūs vienmēr sasniegtu mērķi ne tikai droši, bet arī bez spriedzes.

Tehnoloģijas:

  • Aktīvais bremzēšanas asistents
  • Neredzamās zonas asistents
  • AIR BODY CONTROL
  • Stāvvietā novietošanas pakete ar 360° kameru
  • Attālās stāvvietā novietošanas pakete
  • MULTIBEAM LED lukturi ar ULTRA RANGE tālo gaismu
  • ENERGIZING komforta vadība u.c.

Braukšanas īpašības.

 Kamēr izbaudāt tīru braukšanas komfortu, automobiļa spēks jaudīgi un efektīvi tiek pārnests uz ceļu.

Uz tikšanos!