Nepārtraukta izaugsme.

Automobiļa spilgtākās iezīmes.

Dinamika ir attieksme.
Nekad nenorimt, bet vienmēr atkal no jauna pierādīt inovāciju spēku.

Automobiļa dizains.

Tikpat izsmalcināts un pārliecinošs kā vienmēr. Tik dinamisks un progresīvs kā nekad agrāk.

Eksterjers.

Pārveidotais priekšējā daļa izstaro dinamiku un inovatīvu spēku. Buferim ir jauns dizains, jauni LED priekšējie lukturi un spīdīgi hroma elementi, atkarībā no aprīkojuma. Mīlestība no pirmā acu skatiena.

Interjers.

Mūsdienu greznība.
Jaunais stūres rats ar skārienvadības pogām un atkarībā no aprīkojuma lielizmēra digitālie instrumenti un displeji nodrošina visvienkāršāko un modernāko vadāmību.

Komforts.

Jūtieties ērti, relaksējoši un nomierinoši, kā arī uzmundrinoši un tonizējoši. Lai to izdarītu, C klases pasažieru nodalījumā nospiediet komforta pogu ENERGIZING.

Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Veiktspēju rosinošs komforts un teicama drošība.
Sastrēgumstundā, garos nakts braucienos vai nezināmos ceļa posmos. Jūsu jaunais Mercedes-Benz C klases sedans tieši saspringtās situācijās jūtami samazina jūsu piepūli. Visa būtība ir tajā, ka katram braucienam ar Mercedes-Benz jābūt drošam un neatkārtojamam: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Jo laiks, kuru pavadāt pie stūres rata, ir tieši jūsu laiks. Tas ir laiks atpūtai. Laiks, kad uzkrāt enerģiju. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs vienmēr sasniegtu mērķi ne tikai droši, bet arī viegli un bez stresa.

Uz tikšanos!