Tieši kā tu!

Automobiļa spilgtākās iezīmes.

Kas padara jauno A -klasi tik īpašu? Pajautājiet vienkārši pats. Tā domā, runā, saprot
un jūt apbrīnojami līdzīgi cilvēkam.

MBUX (Mercedes-Benz User Experience).

Jaunā, intuitīvā MBUX multivides sistēma ir veidota tikai vienam cilvēkam visā pasaulē: jums. Tieši tāpēc katru detaļu iespējams pielāgot atbilstoši jūsu vēlmēm, braukšanas stilam un vajadzībām. Ar vieglu rokas kustību pār skārienpaliktni, stūres ratu vai tagad arī jauno skārienekrānu.

Vai mēs varam runāt?
Par pilnīgi jaunu veidu kā vadīt automobili. Par intuīciju un mākslu katru dienu apgūt ko jaunu. Un tas viss tik ilgi, līdz jaunā A -klase jūs pazīs teju labāk, nekā jūs pats sevi.

Dizains.

Jauns dizains? Jauna ēra.
Forma neseko funkcijai, bet gan sajūtām. Ko tas nozīmē? Šeit viss liekas pareizs. Pavisam vienkārši.

Eksterjers

Interjers

 

Sportisks no galvas līdz kājām.

A- klases līnijas ievēro jutekliskās skaidrības dizaina filozofiju. Viesmas ir vēl tīrākas, un detaļas ir izsteiksmīgākas. Ļoti glīti, vai ne?

Laipni lūdzam! Šeit viss notiek pēc jūsu vēlmēm.

A- klasē jūs apskauj komforts. Gludās pārejas starp informācijas paneli, centrālo konsoli un durvju apdari rada patīkamu apvelšanās efektu. Tas ir unikāls klases transportlīdzeklis, plaš dekoratīvo elementu klāsts, ērts salona, labs apgaismojums.

 
 

Drošība

Mēs runājam par uzticību.
Jūsu A -klases automobilis var jūs brīdināt par sadursmes draudiem, palīdzēt nobremzēt un izvairīties vai pat patstāvīgi veikt ārkārtas bremzēšanu. Jaunā A -klase spēj noturēt droši distanci, pat braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Ko tādu spēj tikai augstākās klases automobiļi.

Esiet savienots jebkurā laikā un vietā - Mercedes me connect.
Sākot ar degvielas līmeņa pārbaudi un beidzot ar automašīnas atbloķēšanu, izmantojot viedtālruni, Mercedes me connect atbalsta jūs pārvietošanās laikā.

Mercedes-Benz Intelligent Drive tehnoloģija

Vienalga vai sastrēgumstundā, dodoties garos nakts pārbraucienos vai pa iepriekš nezināmiem ceļiem – A -klase sniedz visu, lai jūs vieglāk pārvarētu šīs stresa situācijas. Visa būtība ir tajā, ka katram braucienam ar Mercedes-Benz jābūt drošam un neatkārtojamam: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Jo laiks, kuru pavadāt pie stūres rata, ir tieši jūsu laiks. Tas ir laiks atpūtai. Laiks, kad uzkrāt enerģiju. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs vienmēr sasniegtu mērķi ne tikai droši, bet arī viegli un bez stresa.

Par jauno A klasi runā ikviens. Kāpēc? Iegūstiet priekšstatu arī pats!

Uz tikšanos!