Riepas, diski un Complete Wheels

Gatavojies ziemai laikus!

Riepas, diski un Complete Wheels

wheels-05.png

Izvēlieties ziemas riepas savam Mercedes-Benz kopā ar mums, un rezervējiet riepu maiņu un uzglabāšanu savlaicīgi!

Pazeminoties diennakts vidējai temperatūrai, vasaras riepu materiāls zaudē elastību.

Cieta riepa = mazāka saķere
Elastīga riepa = labāka saķere

Pareizi izvēlētām riepām bremzēšanas ceļš ir līdz pat 15% īsāks. “Īpašajos” momentos tas ir daudz!

Mercedes-Benz ir veicis neskaitāmu riepu testus, rūpīgi pārbaudot katru no tām sarežģītos un komplicētos apstākļos, un identificējis katram no Mercedes-Benz modeļiem atbilstošākās. Diez vai kādam citam zīmolam ir tik ideāla dizainu, braukšanas komforta un drošības saskaņa kā Mercedes-Benz. Arī šeit ir spēkā zīmola sauklis "labākais vai nekas".
Mūsu konsultanti palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu Mercedes-Benz automašīnai piemērotākās ziemas riepas un riepu-disku komplektus.
Perfekti piemeklētas riepas nodrošinās izcilu vadīšanas kvalitāti, drošību un pat degvielas ietaupījumu. Tieši šobrīd ir ideālais laiks ziemas riepu izvēlei un nomaiņai. Vēlāk nāksies “ņemt to, kas palicis pāri” un stāvēt rindā uz nomaiņu.

Saņemt konsultāciju telefoniski Saņemt konsultāciju e-pastā

Complete wheels

Pašpārliecinātībai uz ceļa ziemā.

wheels-02.pngTiem, kuri vēlās labāko, vai neko, mēs iesakām Mercedes-Benz complete wheels – riepas un diska komplektu ar integrētu spiediena sensoru (TPMS), kas montēts rūpnīcā Vācijā, garantējot visaugstāko precizitāti. Complete wheels nozīmē vislabāko dizaina, kvalitātes un braukšanas komforta balansu, un atbilstību tieši jūsu Mercedes-Benz automašīnas šasijai un drošības sistēmām vissīkākajās detaļās. Arī vislielāko ekonomiju.

Sazināties ar konsultantu 

Riepu sezonas glabāšana

Pareizi uzglabājot riepas, tās kalpos ilgāk.

gsp_pc505788-1.jpg

Ikvienam skaidrs, ka, iegādājoties saldējumu, to nepieciešams uzglabāt saldētavā. Arī riepas pēc nomaiņas ir jāuzglabā pareizi, tādējādi paildzinot to kalpošanas laiku.

Piedāvājam :

  • Sezonas riepu glabāšanu ar vai bez diskiem.
  • Pirms riepu pieņemšanas glabāšanā pārbaudīsim riepu stāvokli, veiksim protektora atlikuma mērījumus un konsultēsim, vai tās varēs izmantot nākamajā sezonā.
  • Glabāšanas laikā pēc pieprasījuma piedāvājam arī veikt disku mazgāšanu, apstrādi ar keramiku, disku taisnošanu, balansēšanu un citus pakalpojumus.

Pieteikt servisa apmeklējumu

Artūrs Birznieks

Rezerves daļu un aksesuāru pārdevējs

Aivo Klētnieks

Rezerves daļu un aksesuāru pārdevējs