17. maijs, 2017

Upmaņi-Holšteini pirmajā ģimenes izbraucienā dodas ar Mercedes-Benz GLA 200

Upmaņi-Holšteini pirmajā ģimenes izbraucienā dodas ar Mercedes-Benz GLA 200

Grupas Astro'n'out solistes Māras Upmanes-Holšteines un dziedātāja Goran Gora ģimenei jau astoņus mēnešus pievienojies mazais Ezra Klāvs. Visi četri savā pirmajā kopīgajā ģimenes izbraucienā pirmo reizi devās ar automašīnu Mercedes Benz GLA 200. Kā atzīst mūziķe – tā bija lieliska iespēja būt vis...

Grupas Astro'n'out solistes Māras Upmanes-Holšteines un dziedātāja Goran Gora ģimenei jau astoņus mēnešus pievienojies mazais Ezra Klāvs. Visi četri savā pirmajā kopīgajā ģimenes izbraucienā pirmo reizi devās ar automašīnu Mercedes Benz GLA 200. Kā atzīst mūziķe – tā bija lieliska iespēja būt visiem kopā un izbaudīt Mercedes-Benz GLA paaudzes sniegtās iespējas!

“Pirmais iespaids – Mercedes Benz GLA 200 ir valdzinošs dizains. Tas atšķiras no citām uz ielas redzamajām automašīnām – nav lecīgs, pārāk pompozs, ir ļoti simpātisks un ar sievišķīgām niansēm” stāsta Māra Upmane-Holšteine.

Vadot automašīnu, mūziķe izceļ pārējo satiksmes dalībnieku izrādīto cieņu pret Mercedes-Benz GLA: “Iesēžoties salonā, pārņem īpaša sajūta. Ļoti patīkami braukt pilsētas centrā, kur daudz cilvēku atskatās un novērtē tās dizainu. Esmu pieradusi, ka cilvēki, mani ieraugot, atskatās, taču šie skatieni bija īpašāki! Piedaloties satiksmē, manis vadītajai automašīnai biežāk tika dota priekšroka! Mercedes-Benz GLA 200 ārējais izskats rada estētisko baudījumu ikvienam tās aplūkotājam."

Jautājot par automašīnas funkcijām., kas atvieglo ikdienu, Māra atzīst: “Esmu no tiem cilvēkiem, kuriem auto novietošana stāvvietās, šaurās vietās, sagādā raizes. Patiesi novērtēju Parking Assist sistēmu, jo Mercedes-Benz GLA noparkošana nesagādāja grūtības, tā bija ērta un radīja drošības sajūtu. Arī no iekšpuses aizslēdzot durvis, automašīnas sāna spoguļi noliecas, tādejādi noparkošanas šaurākās vietās ir vēl vieglāka. Noteikti jāmin automašīnas ekonomiskums – ilgākā sastrēgumā, vai arī piestājot benzīntankā, automašīnas motors izslēdzas. Man bija patīkami apzināties, ka netiek tērēta degviela lieki, un mazāk izplūdes gāzes nonāk dabā.”

Mūziķe, kopā ar ģimeni, izbaudījusi brīnišķīgu ekskursiju Kuldīgas pusē. Braukšanas maršruts tika mērots gan pa grants ceļiem, gan mežā, gan pilsētā. Kā stāsta Māra: “Braukšanas laikā novērtēju Mercedes Benz GLA dinamiku, vieglo vadāmību un manevrētspēju. Īpaši izceļama automašīnas amortizācija, jo pilnu komforta sajūtu un maksimālas ērtības izbaudījām gan braucot pa bruģa segumu, gan arī bedrainākos apvidos.”

“Piedzīvotais brauciens mums visiem bija pozitīvu emociju piepildīts, taču jāpiemin, ka bagāžnieka ietilpība vairāk atbildīs cilvēkiem bez lielas bagāžas. Mūsu prasības ir nedaudz nestandarta - mums svarīgi paņemt līdzi ne tikai visu nepieciešamo diviem bērni, bet arī bieži koncertējot, nepieciešams pārvadāt mūzikas instrumentus,” atzīmē mūziķe. 
Saistītie raksti