15. marts, 2017

RAIDĪJUMS TAVS AUTO KOPĀ AR EGONU REITERU IZMĒĢINA MERCEDES-BENZ CLA

RAIDĪJUMS TAVS AUTO KOPĀ AR EGONU REITERU IZMĒĢINA  MERCEDES-BENZ CLA

Raidījums Tavs Auto kopā ar radio personību un raidījuma Bez Tabu vadītāju Egonu Reiteru devās kopīgā testa braucienā, lai, vēl ziemīgos laikapstākļos, izmēģinātu Mercedes-Benz kompaktauto segmenta auto - CLA.

Raidījums Tavs Auto kopā ar radio personību un raidījuma Bez Tabu vadītāju Egonu Reiteru devās kopīgā testa braucienā, lai, vēl ziemīgos laikapstākļos, izmēģinātu Mercedes-Benz kompaktauto segmenta auto - CLA.

Ņemot vērā Egona, ilgo autovadītāja pieredzi, viens no pirmajiem sarunas tematiem bija par to, kas pēdējo desmit gadu laikā, mainījies auto filozofijā. “Pēdējo desmit gadu nogrieznī mani dzīves vadmotīvi nav mainījušies. Mana asociācija vēl joprojām ir, ja brauc ar Mercedes-Benz automašīnu, tad Tev dzīvē jau ir gandrīz viss. Gluži kā dziesmā, kad tiek dziedāts man ir meita, man ir dēls – man ir gandrīz viss.

Egons piedalījies vairākās ceļojumu ekspedīcijās un atzīst, ka uz abu roku pirkstiem nav iespējams saskaitīt automašīnas, ar kurām bijusi iespēja braukt. Daloties pieredzē par ekspedīcijas laikā piedzīvoto, Reiters stāsta, ka Āfrikā redzēti neskaitāmi veci Mercedes-Benz modeļi un, neskatoties pēc acīmredzamā nobraukuma, tie vēl joprojām uzticīgi kalpo tās īpašniekiem atzīstot, ka “Mercedes-Benz arī Āfrikā ir Mercedes-Benz”.

“Piemēram, ja automašīnai ar nodomu tiktu aizsegtas visas pazīšanās zīmes, un Tu nezinātu, ar ko brauc, atbilžu variantos prātā noteikti iezagtos trīs zvaigznes. Secinājums – Mercedes-Benz automašīnas viss ir pārdomāts līdz pēdējai vīlītei; sākot ar to, cik ērti stūre gulstas rokās, beidzot ar Ferrari pienācīgo skaņu,” uzsver Reiters.

Mercedes-Benz CLA Egons raksturo kā jauna cilvēka pirmo vai ģimenes auto. atzīstot, ka: “Mercedes-Benz var būt jauna cilvēka pirmā automašīna. Un tā ir pieejama, par to maksājot tikai 299 eiro mēnesī. Mūsdienās jaunu automašīnu skaidrā naudā pērk vien retais un, ja Tu skaties uz automašīnu, lielākā daļa uz šo brīdi tā arī maksā. Mercedes-Benz CLA spēj iedot pievienoto vērtību, to īpašo sajūtu! Gluži kā māca antropoloģija – vide, cilvēki, tas viss ietekmē to, kas Tu esi.”

Kā vēlāk Reiters precizē: ”Mercedes-Benz CLA raksturo kā rokstāru, kam patīk ātrums un izaicinājumi. Tajā pašā laikā aizmugurējais sēdeklis ir rūpnieciski aprīkots ar Isofix. Es teiktu, ka automašīna ir paredzēta īstam rokstāram ar ģimeni!”

"]
Saistītie raksti