18. aprīlis, 2017

RADIO STAR FM KONKURSA UZVARĒTĀJS MAREKS BALODIS DALĀS IESPAIDOS PAR MERCEDES-BENZ CLA

RADIO STAR FM KONKURSA UZVARĒTĀJS MAREKS BALODIS DALĀS IESPAIDOS PAR MERCEDES-BENZ CLA

Lai izmēģinātu veiksmi un savā īpašumā, uz nedēļas nogali, iegūtu jaunās paaudzes Mercedes-Benz CLA, Mareks piedalījās radio Star FM rīkotā konkursā. Zvaigznes bija Marekam labvēlīgas, tādēļ, radio ēterā pareizi atbildot uz konkursa jautājumu, nākamais solis bijis ieplānot nedēļas nogali, kuru ar...

Lai izmēģinātu veiksmi un savā īpašumā, uz nedēļas nogali, iegūtu jaunās paaudzes Mercedes-Benz CLA, Mareks piedalījās radio Star FM rīkotā konkursā. Zvaigznes bija Marekam labvēlīgas, tādēļ, radio ēterā pareizi atbildot uz konkursa jautājumu, nākamais solis bijis ieplānot nedēļas nogali, kuru ar ģimeni pavadīt Mercedes-Benz CLA zīmē.

“Es pilnībā saprotu, kāpēc Mercedes-Benz ir sava lojāla klientu bāze. Kaut arī šobrīd braucu ar citas markas automašīnu, arī pats Mercedes-Benz ierindotu to automašīnu sarakstā, kuras gribētos saukt par savējām,” stāsta Mareks.

Kā uzsver autovadītājs: “Pēc trīs, ar Mercedes-Benz CLA, pavadītajām dienām, es vēlreiz pārliecinājos par automašīnas sniegto kvalitāti. Mercedes-Benz ražotājs māk piestrādāt pie ikvienas modeļa detaļas, kas īpašniekam spēj sniegt īstu majestātiskumu – sākot ar automašīnas salonu, kas izstrādāts ar augstvērtīgiem materiāliem, beidzot ar elegantiem inovāciju risinājumiem. Īpaši novērtēju jaudīgo ātrumkārbu, kas pilnībā izjūt tās vadītāju.”

“Ģimenē audzinot divus bērnus, esam aktīvu brīvdienu cienītāji. Maršrutu plānojām tā, lai kopā ar ģimeni apbraukātu piecus interesantus apskates objektus. Būdami jelgavnieki, cēlāmies ļoti agri. Izbraucām Rīgu – Geto muzeju, Murjāņus, kur apskatījām Imanta Ziedoņa muzejā, tālāk apmeklējām Siguldas Turaidas pili un Cēsu rožu laukumu. Pirms doties uz mājām, kā noslēdzošais maršruta punkts bija Lielvārde. Laiks bija ļoti skaists un brīvdienas – patīkami piepildītas!” par aizvadīto nedēļu stāsta Mareks.

“Ģimenēm, kurās aug divi vai vairāk bērnu, Mercedes-Benz CLA varētu būt kā otra automašīna. Toties, ja ģimenē aug tikai viens bērns, vai arī, ja ģimenes vēl nav – šis sportiski atlētiskais modelis piemērots ikvienam, kas ikdienā vēlas izbaudīt majestātisku sniegumu, komfortu un izcilas gaitas īpašības,” uzskata Mareks Balodis.
Saistītie raksti