16. decembris, 2015

Radio dīdžejs Egons Reiters par jauno Mercedes-Benz GLA

Radio dīdžejs Egons Reiters par jauno Mercedes-Benz GLA

Radio dīdžejs, fotogrāfs un ekspedīcijas 1000 jūdzes veidotājs un dalībnieks Egons Reiters novembra nogalē brīvdienas pavadīja izbaudot jauno Mercedes-Benz GLA.

Radio dīdžejs, fotogrāfs un ekspedīcijas 1000 jūdzes veidotājs un dalībnieks Egons Reiters novembra nogalē brīvdienas pavadīja izbaudot jauno Mercedes-Benz GLA.

Par brīvdienu braucienu ar Mercedes-Benz, radio dīdžejs atbild ļoti lakoniski: “Tas taču ir Mercedes! Protams, ka brauciens bija nevainojams!”. Reiters brīvdienās bija izbraucis gan pa pilsētu, gan arī ārpus tās. Braucienu raksturo, kā lielisku, jo “auto ir gana ņiprs pilsētā un pietiekami jaudīgs arī uz lielceļa un, ņemot vērā, ka tas ir neliela izmēra apvidnieks, ar to droši jutos arī nobraucot no asfalta seguma”.

Radio dīdžejs, komentējot auto ērtumu, stāsta, ka, neskatoties uz Mercedes-Benz izmēru, tas ir komfortabls arī garākos pārbraucienos. Pats ikdienā braucot ar visai zemu sedanu, tāpēc vēl vairāk šajā nedēļas nogalē novērtē augsto sēd pozīciju. Īpaši uzteicot aizmugures skata kameru, kur lieliski pilda savu funkciju arī tumsā.

“Auto izskatās dievīgs, tam ir laba trokšņu izolācija salonā, tas ir labi nostrādāts un ir ar ekonomisku patēriņu. Jā, šis ir pilntiesīgs ikdienas automobilis,” sajūsmu pauž Reiters. Piebilstot, ka rodas sajūta, ka šis auto ļoti labi piestāvētu sievietei – gan izskata, gan braukšanas ziņā. “Vīri noteikti gribēs kaut ko mazliet dusmīgāku un ņiprāku. Un, ja tā, ir AMG versija,” stāsta Reiters. Raksturojot auto interjeru un dizainu, radio dīdžejs izsakās īsi,” Kā jau Mercedes-Benz pienākas – šis automobilis izskatās dārgs, viss ir nostrādāts līdz sīkumam.” 

Egons Reiters atceras jau no bērnības radušos iespaidu, ka Mercedes-Benz ir uzticams, bet dārgs auto. Šodienas realitāte pierāda, ka joprojām tas ir uzticams, bet vairs ne tik nepieejams, jo jauno Mercedes-Benz GLA var iegūt savā īpašumā par 299 eiro mēnesī.

Uz jautājumu, vai pats sev iegādātos šādu auto, Reiters atbild, ka vienmēr ir bijis lielo auto cienītājs, galvenokārt komfortablās gaitas dēļ. Kā zināms, jo lielāka riteņu garenbāze, jo līganāka braukšana. Viņa sapņu auto sarakstā jau kādu laiku ir Mercedes-Benz CLS. Ja būtu iespēja, noteikti iegādātos jauno S klasi, kas “manā auto vērtību skalā šobrīd ir labākais auto uz planētas,” komentē radio dīdžejs.
Saistītie raksti