28. jūnijs, 2017

Pasākumu aģentūras Bordo īpašniece Sindija Vilde - Mercedes-Benz CLA skaists, elegants un karalisks

Pasākumu aģentūras Bordo īpašniece Sindija Vilde - Mercedes-Benz CLA skaists, elegants un karalisks

Pasākumu aģentūras Bordo īpašnieces Sindijas Vildes piedzīvojums kopā ar Mercedes-Benz sakrita ar maģiskākajiem latviešu gadskārtas svētkiem – vasaras saulgriežiem.

 Pasākumu un kāzu organizatore trīs dienu izbraukumā bija īpašniece Mercedes-Benz CLA un, kā stāsta pati autovadītāja: “Šo svētku burvību atcerēšos vēl ilgi, piedzīvojot neticamu kontrastu starp tradīcijām, komfortu un automašīnu tehnoloģisko attīstību.”

“Esmu iepazinusi klasisko Mercedes-Benz pusi. Ikdienā pārvietojos ar 1981. gada Mercedes-Benz SCL, kas ir retro cienīgs modelis. Kā mēdz teikt, pieradumam liels spēks, tādēļ, iekāpjot jaunā, mūsdienīgā Mercedes-Benz automašīnā, augstu novērtēju to, cik gan ļoti attīstījušās automašīnu tehnoloģiskās iespējas. Visas komplektācijā iekļautās ekstras un to opcijas – biju patīkami saviļņota par piedzīvotajām pārmaiņām,” savās emocijās dalās Sindija Vilde.

Nedēļas nogales brauciens Sindijai sakrita ar vasaras saulgriežu seno tradīciju izdzīvošanu, kad svētku drānās tika sagaidīti un godāti svētki. Kā smejoties stāsta autovadītāja: “Tumši zilās krāsas Mercedes-Benz CLA pilnībā piestāvēja manam tautas tērpam, taču, neskatoties mūsu ārējai līdzībai, visa kopaina aizrāva elpu! Īpaši izmeklētā zilā krāsa lieliski saskanēja ar automašīnas iekšējo apdari, kurā tumšie toņi meistarīgi tika apvienoti ar gaišas ādas apšuvumiem un koka apdari. Esmu no cilvēkiem, kurš balstīts uz sajūtām, skaistām lietām un detaļām, tādēļ jāsaka, ka Mercedes-Benz CLA mani pārsteidza pilnībā! Skaists, elegants un karalisks Mercedes-Benz pārstāvis.”

“Kad iekāpu automašīnā, bija sajūta, ka tā mani apņem. Vadot CLA, mans vienīgais uzdevums bija stūrēt, jo visus pārējos ikdienas pienākumus Mercedes-Benz CLA pārliecinoši izdarīja manā vietā; automašīna, automātiski reaģējot uz ielas apgaismojumu un citu transportlīdzekļu lukturu gaismu, regulēja tuvās un tālās gaismas, lietus laikā tā pārņēma logu tīrītāju darbību savā kontrolē, kā arī atviegloja parkošanās procesu. Tāpat ērta ir telefona salinkošana ar mūzikas iekārtu, tādejādi ļaujot klausīties sevis izvēlētu mūziku. Tas viss bija brīnišķīgi!” CLA īpašības akcentē Sindija.

Jautājot, kas visspilgtāk raksturo Mercedes-Benz CLA, Sindija ilgi nedomājot atbilst: “Mercedes-Benz ir soli priekšā saviem konkurentiem saistībā ar visādiem knifiņiem un mūsdienu tehnoloģisko attīstību. Ja ir kādi jaunumi, tad tos vienmēr piedāvās Mercedes-Benz tehnologi! Mercedes-Benz CLA raksturo trīs īpašības: dizains, kvalitāte un drošība. Mercedes-Benz CLA ir skaista automašīna, kas ir vizuāli baudāms šedevrs, nodrošinot augstas kvalitātes komfortu un drošības sajūtu.”

“Esmu ģimenes cilvēks – man ir gan suns, gan bērns, kas prasa daudz vietas, tādēļ jāsaka, ka Mercedes-Benz CLA nav ģimenes automašīna, taču, ja ģimenē bērnu vēl nav, tā būs lieliski piemērota gan ikdienas braucieniem, gan arī dodoties garākos ceļojumos,” stāsta pasākumu aģentūras Bordo īpašniece Sindija Vilde.
Saistītie raksti