15. novembris, 2016

Noslēgusies Domenikss reorganizācija

Noslēgusies Domenikss reorganizācija

Noslēdzies SIA Domenikss reorganizācijas process, kā mērķis bija nodalīt aktivitātes, kas saistītas ar Domenikss piederošo nekustamo īpašumu uzturēšanu un pārvaldīšanu no uzņēmuma pamatdarbības. 

Noslēdzies SIA Domenikss reorganizācijas process, kā mērķis bija nodalīt aktivitātes, kas saistītas ar Domenikss piederošo nekustamo īpašumu uzturēšanu un pārvaldīšanu no uzņēmuma pamatdarbības. 

Reorganizācijas procesa rezultātā, ko veica zvērinātu advokātu birojs PwC Legal, tika izveidotas divas jaunas sabiedrības - SIA K34E un SIA K34Z - nekustamā īpašuma pārvaldīšanai, savukārt SIA Domenikss darbība turpmāk būs saistīta tikai ar Mercedes-Benz automobiļu un rezerves daļu tirdzniecību, apkopi un remontu.

“Reorganizācija ir būtisks solis mūsu izaugsmē, raugoties no ilgtermiņa attīstības viedokļa. Mūsu mērķis bija un būs nodrošināt augstākā līmeņa pakalpojumus mūsu klientiem. Pēc reorganizācijas, ieviešot noteiktību esošajās biznesa funkcijās, turpināsim nodrošināt mūsu klientiem ekselentu servisu un fokusēsimies uz automašīnu un rezerves daļu tirdzniecību. Reorganizācijas process noritējis gludi, kā arī tas nekādā veidā nav ietekmējis Domenikss līdzšinējo darbību,” par paveikto stāsta Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

PwC Legal vadošais partneris Jānis Lagzdiņš atzīst, ka ikviena uzņēmuma lielākais izaicinājums, pieņemot lēmumu veikt reorganizāciju, ir drosme raudzīties ilgtermiņā. Domenikss gadījumā tās bija vienlaikus arī stingras prasības pēc procesa caurspīdīguma, kā arī ieguvumu atbilstības visu iesaistīto pušu vajadzībām. “Mūsu komanda īpaši novērtēja Domenikss spēju salāgot ilgtermiņa mērķus ar tūlītējiem ieguvumiem, jo šis uzņēmums Latvijā ir viens no vecākajiem uzņēmumiem auto tirdzniecības un apkopes tirgū, turklāt Mercedes-Benz zīmola uzliktās kvalitātes prasības mūsu komandai šo darbu padarīja īpaši izaicinošu un interesantu,” atzīst Jānis Lagzdiņš.

Zvērinātu advokātu biroja pārstāvis vienlaikus skaidro, ka reorganizācijas rezultātā veikta prasmīga izmantojamo resursu pārdale, kas palīdzēs uzņēmumam stingrāk sekot līdzi to kvalitatīvai izmantošanai un attīstīt biznesu ilgtermiņā. Domenikss turpmāk veltīs visus resursus galvenā biznesa - Mercedes-Benz automobiļu un rezerves daļu tirdzniecībai, apkopei un remontam, ko arī sagaida šī uzņēmuma klienti un sadarbības partneri.
Saistītie raksti