14. decembris, 2017

Nedēļas nogale, kurā sapņu auto kļūst par realitāti

Nedēļas nogale, kurā sapņu auto kļūst par realitāti

“Sēžu un domāju: kaut kāds pieliktu bantīti ar uzrakstu Daudz laimes vai Dāvinu,” tā savu Instagram fotogrāfiju, kurā redzams jaunais Mercedes-Benz CLA, komentē Zita Bierande. Tieši viņa oktobra beigās uzvarēja Domenikss rīkotajā Riga Fashion Week konkursā, laimējot Mercedes-Benz automašīnu izbraukumam nedēļas nogalē.

Zita priecīgi atzīstas, ka Mercedes-Benz ir viņas sapņu auto. Viņu allaž ārkārtīgi uzrunājis šīs markas transportlīdzekļu ārējais dizains un forma, tādēļ iespēja izbaudīt brīvdienas kopā ar ģimeni – vīru un abiem dēliem – mīļākās markas automašīnā patiesi sajūsminājusi konkursa uzvarētāju.

“Devāmies uz Kurzemes pusi pie vīra radiem, vispirms apciemojot manus vecākus Dobelē,” stāsta Zita. Būdama pieredzējusi autovadītāja ar 15 gadu stāžu, viņa tomēr izvairījusies no pilsētām un braukšanas baudai galvenokārt izvēlējusies šoseju: “Tas drošības dēļ, lai saudzētu jauno Mercedes, jo pērn pilsētā piedzīvoju satiksmes negadījumu, kas notika cita braucēja neuzmanības dēļ.”

Pirmais, kas patīkami pārsteidza autovadītāju, bija automātiska tuvo un tālo gaismu pārslēgšanās. “Tas ir svarīgi un ļoti ērti, jo, braucot tumsā, gadās aizmirst pārslēgties no tālajām gaismām uz tuvajām. Šī automašīna to atceras un visu izdara tavā vietā. Brīnišķīgi!”

Tāpat viņa uzslavē Mercedes-Benz CLA kluso motoru: “Kaut arī ikdienā braucu ar auto, kas nav skaļš, Mercedes to pārspēj.”

Zitai bijis neierasti vadīt automobili ar automātisko ātrumkārbu, jo viņas automašīna aprīkota ar mehānisko. Sākumā roka automātiski stiepusies pēc neesošā ātruma pārslēga, taču braucējai diezgan ātri izdevies pierast pie jaunās sistēmas.

Mercedes-Benz CLA sniedzis arī estētisku baudījumu: “Tas ir izsmalcināts un skaists auto ar elegantu ārieni un ērtu salonu, kas mazliet atgādina sporta auto iekšējo dizainu. Mans deviņgadīgais dēls bija sajūsmā par lampiņām automašīnas salonā un iespējamajām apgaismojuma variācijām.”

Viegli vadāms, ātri apgūstams un līdz ar to ļoti piemērots sievietei – tā transportlīdzekli raksturo Zita. Viņa gan atzīst, ka jaunākā dēla bērnu sēdeklītis automašīnā radījis šaurības sajūtu, tāpēc šis Mercedes-Benz modelis drīzāk der jaunām ģimenēm bez bērniem, kā arī var būt ideāls biznesa auto.

Brīvdienu izbraukums ar Mercedes-Benz CLA nostiprinājis Zitas pārliecību par to, ka šī ir viņas mīļākā auto marka. “Turpinu sapņot par jaunu, skaistu Mercedes savā īpašumā!”

Lai piepildās!
Saistītie raksti