9. jūnijs, 2017

Mūzika un Mercedes-Benz ir ģitārista Mārča Auziņa neatņemamas dzīves sastāvdaļas

Mūzika un Mercedes-Benz ir ģitārista Mārča Auziņa neatņemamas dzīves sastāvdaļas

Virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš maija svētkus aizvadīja pie Mercedes-Benz GLA stūres. Četru dienu laikā auto izmēģinājumu braucienus Mārcis apvienoja ar koncerttūres Viens uzstāšanos Cēsīs un Madonā. Pēc piedzīvotā ceļojuma mūziķis atzīst, ka pilnībā izbaudījis automašīnas dinamiku un, jo īpaš...

Virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš maija svētkus aizvadīja pie Mercedes-Benz GLA stūres. Četru dienu laikā auto izmēģinājumu braucienus Mārcis apvienoja ar koncerttūres Viens uzstāšanos Cēsīs un Madonā. Pēc piedzīvotā ceļojuma mūziķis atzīst, ka pilnībā izbaudījis automašīnas dinamiku un, jo īpaši, Mercedes-Benz GLA augstvērtīgās audio sistēmas sniegtās iespējas.

“Kā mūziķis, vēlos izcelt Mercedes-Benz GLA mūzikas sistēmas savietojamību ar mūsdienu iekārtām, tādejādi saviļņojot ikvienu augstvērtīgas skaņas cienītāju. Mercedes-Benz GLA audio sistēma ir ļoti kvalitatīva, līdz ar to mūzikas klausīšanās ceļā ar rada patiesu baudījumu,” stāsta ģitārists Mārcis Auziņš.

Arī ikdienā Mārcis pārvietojas ar Mercedes-Benz, un, kā atzīst, ir uzticīgs zīmolam: “Esmu Mercedes-Benz automašīnas cienītājs jau ilgus gadus. Ceļš ar šāda līmeņa auto nav tikai nokļūšana no punkta A līdz punktam B – tā ir bauda! Pēc pieredzes varu teikt, ka arī pēc desmit gadiem Mercedes-Benz izskatīsies labi un respektabli. Ar C-klases modeli braucu jau četrus gadus, un vienīgais ko esmu nomainījis – eļļu un bremžu klučus.”

Īpaši novērtēju Mercedes-Benz GLA adaptīvās gaismas, kas, kā smejos, strādā intuitīvā līmenī. Mercedes-Benz GLA piekare ir sportiski cietāka, taču neskatoties uz to, automašīnai ir līgana un klusa gaita. Vadāmība ir neticami ērta, savukārt jaudīgais motors nodrošina dinamisku braukšanu gan pilsētā, gan arī garākos izbraucienos. Mercedes-Benz GLA pilnībā var uzticēties apdzīšanas manevros,” stāsta Mārcis.

“Braucot divatā vai pat dodoties koncerttūrēs, vieta pasažieriem un ģitārām Mercedes-Benz GLA ir pietiekama. Domāju, ka dinamiski sportiskais Mercedes-Benz GLA piemērots jauniem cilvēkiem. Šī auto izskats ir uzmanību piesaistošs – sākot ar tā skaisto krāsu un beidzot ar iespaidīgajiem, melnajiem AMG diskiem” automašīnu raksturo ģitārists Mārcis Auziņš.
Saistītie raksti