10. oktobris, 2018

Mercedes-Benz taksometri dodas Rīgas ielās

Mercedes-Benz taksometri dodas Rīgas ielās

30 spilgti un eleganti Mercedes-Benz B klases automobiļi turpmāk kalpos Rīgas iedzīvotāju un viesu ērtībai, veicot Baltic Taxi taksometru pārvadājumus.

Kā stāsta SIA Rīgas autonoma projektu vadītājs Raimonds Lazdiņš, pirms uzņēmums pieņēmis lēmumu par šo auto iegādi, izpētīti vairāki modeļi – gan citu ražotāju, gan Domenikss piedāvātie Mercedes-Benz modeļi. “Izvēle krita uz Mercedes-Benz B klasi, jo tas bija labs cenas un kvalitātes kompromiss.  Šie auto nodrošina augstu komforta līmeni gan vadītājam, gan klientam. Mūsu skatījumā ļoti liels pluss ir eko ādas salons. Jāņem vērā, ka klientu apgrozījums ir liels un katrs no viņiem vēlas iekāpt tīrā automašīnā, tādēļ priecājamies par  salonu, kura kopšana ir daudz vieglāka, ērtāka un parocīgāka nekā auduma sēdekļu apkope.”

Baltic Taxi autovadītāji jau snieguši pozitīvas atsauksmes par ekonomisko degvielas patēriņu. “Šis modelis ir ļoti ekonomisks! Visbiežāk, salīdzinot ražotāja deklarēto patēriņu ar reālo, nākas vilties, taču B klases gadījumā degvielas patēriņš ir izrādījies pārsteidzošs – daudz labāks nekā cerēts. Novērtējam arī kruīza kontroli, kā arī citas tehnoloģiju un drošības sistēmu sniegtās iespējas, kas palīdz izvairīties no ceļu satiksmes negadījumiem. Ar šo auto ikdienā strādāt ir ērtāk!” stāsta Lazdiņš.

Arī viņš pats testējis uzņēmuma iegādāto Mercedes-Benz modeli un atzīst, ka automašīnā ir ļoti komfortabla sēdpozīcija: “Braukšana tajā ir ērtāka nekā mūsu iepriekšējos modeļos. Kaut arī salons ir šaurāks un pati mašīna nedaudz mazāka, man ir droša pārliecība, ka šis mūsu lēmums attiecībā uz B klases izvēli ir bijis pareizs.”

Domenikss valdes locekle Ilze Zoltnere izsaka gandarījumu par iespēju sniegt nepieciešamos risinājumus, lai Rīgas un Latvijas iedzīvotāji, kā arī viesi varētu pārvietoties ar komfortabliem un klusiem automobiļiem: 

“Esam pagodināti sadarboties ar vienu no lielākajiem taksometru pārvadājumu uzņēmumiem Baltic Taxi, kas ir pazīstams ar ļoti augstiem standartiem savā nozarē gan pārvadājumu kvalitātes, gan klientu apmierinātības ziņā. Solis Mercedes-Benz virzienā nepārprotami norāda uz vērtībām, kas ir svarīgas Baltic Taxi, proti, cieņa pret saviem klientiem un uzņēmuma darbiniekiem – šoferiem. Šis darījums mums ir lielākais korporatīvais darījums pēdējo gadu laikā. Noteikti strādāsim arī pie turpmākās sadarbības, lai vairotu zvaigžņotos Mercedes-Benz automobiļus Rīgas un Latvijas ielās.”