22. septembris, 2016

MERCEDES-BENZ GLC COUPÉ: VIDĒJĀS KLASES KROSOVERU SPORTISKAIS LĪDERIS

MERCEDES-BENZ GLC COUPÉ: VIDĒJĀS KLASES KROSOVERU SPORTISKAIS LĪDERIS

Šajā vasarā Mercedes-Benz modeļu saimei pievienojās jauna zvaigzne – GLC COUPÉ – auto, kas apvieno SUV vispusību un kupejas eleganci.

Šajā vasarā Mercedes-Benz modeļu saimei pievienojās jauna zvaigzne – GLC COUPÉ – auto, kas apvieno SUV vispusību un kupejas eleganci.

Starp divām pasaulēm

Apvienojot daudzfunkcionāla SUV vispusību un kupejas emocionālo pievilcību, Mercedes-Benz dizaineri atklājuši / spēcīgu formulu, kura sevi jau apliecinājusi modelī GLE COUPÉ. Tagad šī modeļa kompaktākā versijā  –  GLC COUPÉ –  piedzīvojusi jauneklīgu interpretāciju, to veido viegli atpazīstams, atlētisks virsbūves korpuss, pagarināta stiklotā daļa un liela izmēra riteņi.

Lai gan GLC COUPÉ tehnisko pamatu veido GLC, kupejas virsbūve  ir gandrīz astoņus centimetrus garāka un četrus centimetrus zemāka, tādejādi iegūstot daudz sportiskākas proporcijas.

Lai uzsvērtu modeļa individualitāti, Mercedes-Benz pircējiem piedāvā divus viena toņa krāsojumus, septiņas metāliskās krāsas un trīs īpašās DESIGNO krāsas.

Sportiskums un ekskluzīvs komforts

GLC COUPÉ jau standartā aprīkots ar sporta piekari, to pēc izvēles papildinot ar sistēmu DYNAMIC BODY CONTROL, automobiļa vadītāja rīcībā ir ne tikai pieci transmisijas darbības režīmi – ECO, COMFORT, SPORT, SPORT+ un INDIVIDUAL –, bet arī tikpat piekares iestatījumu, kas ļauj automobili precīzi piemērot braukšanas apstākļiem un autovadītāja noskaņojumam.

GLC COUPÉ īpašais trumpis ir pneimatiskā piekare AIR BODY CONTROL, kāda šajā klasē nav pieejama nevienā citā automobilī. Aprīkota ar daudzkameru pneimatiskajiem statņiem, superātru elektronisko vadību, adaptīvu darbību tā piedāvā agrāk neiedomājamu gaitas īpašību diapazonu – GLC COUPÉ spēj ripot neticami plūdeni, bet, kad nepieciešams, demonstrē sporta auto cienīgu agresiju un dinamiku.

Lai stiprinātu GLC COUPÉ sportisko raksturu, automobilī uzstādīta DIRECT STEER stūres iekārta ar samazinātu pārnesuma skaitli, kā arī ieviesti atšķirīgi stūres pastiprinātāja iestatījumi režīmā SPORT un SPORT+.

Videi draudzīga, taču spēcīga dinamika

Mercedes-Benz var lepoties ar ekonomisku un vienlaikus dinamisku automobiļu reputāciju, un GLC COUPÉ nav izņēmums. Piemēram, GLC 220 d 4MATIC COUPÉ uz 100 km ceļa patērē vien 5 litrus degvielas un izmeši ir tikai 131 g CO2 uz kilometru, līdz 100 km/h auto spēj paātrināties 8,5 sekundēs.

Līdztekus trim dīzeļdzinēju versijām Mercedes-Benz piedāvā trīs modeļus ar benzīna dzinēju, no kurām viens – GLC 350 e 4MATIC COUPÉ – uzlādējams hibrīds.

Ņemot vērā GLC COUPÉ sportisko stilu, lielu interesi noteikti izraisīs Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC COUPÉ. Tā V6 benzīna turbodzinējs attīsta 367 ZS jaudu un nodrošina iespaidīgu 4,9 sekunžu paātrinājumu līdz 100 km/h.

GLC COUPÉ versijas aprīkotas ar pastāvīgu pilnpiedziņu, kas griezi sadala attiecībā 45:55, AMG modeļiem 31:69, un zibenīgi strādājošu, plūdeni slēdzošu automātisko pārnesumkārbu ar deviņiem pārnesumiem.

Maksimāla individualitāte

Līdzās praktiskas ievirzes SUV GLC COUPÉ izceļas ne vien ar sportiskāku siluetu, bet arī ar bagātīgu standarta aprīkojumu un plašām papildu iespējām.

Standarta aprīkojumā ietverti 18 collu riteņu diski, bet to vietā iespējams pasūtīt arī 19 vai 20 collu diskus. Interjerā – sēdekļi ar individuālu dizainu vai AMG sērijas sporta sēdekļi un ekspresīvs sarkanā un melnā salikums.

Sporta piekare un sportiskāk konfigurēta stūres iekārta ir GLC COUPÉ standarta aprīkojums, pie kura pieder arī KEYLESS-GO iedarbināšanas funkcija, atpakaļskata kamera un EASY-PACK bagāžnieka vāks.

Mercedes-Benz GLC COUPÉ cena sākot no EUR 49 650 .

Izmantojiet iespēju uzdot jautājumus par jaunā GLC COUPÉ versijām un aprīkojumu Domenikss konsultantiem un piesakieties izmēģinājuma braucienam!
Saistītie raksti