5. aprīlis, 2018

Mercedes-Benz džeza ritmos

Mercedes-Benz džeza ritmos

No 5. līdz 7.aprīlim 11. starptautiskā jauno džeza izpildītāju konkursa Riga Jazz Stage 2018 ritmu palīdzēs noturēt Mercedes-Benz E-Klases un V-Klases automašīnas, rūpējoties par to, lai žūrija un viesi ar eleganci un komfortu nokļūtu pareizajā laikā un vietā.

Konkursā sacentīsies džeza mākslinieki no 14 pasaules valstīm, bet tā noslēgumā kopā ar Latvijas Radio bigbendu uzstāsies īpašais viesis - brazīļu mūzikas sensācija Michael Popiquinha.

Šis ir jau otrais gads, kad īstenota Domenikss sadarbība ar mūzikas festivālu Rīgas Ritmi, bet pirmais, kad tiek atbalstīti visi tā organizētie pasākumi - Riga Jazz Stage, festivāls Rīgas Ritmi un Art of Riga Jazz. Turklāt konkursa mākslinieciskais direktors Māris Briežkalns kopā ar Latvijas Radio bigbendu, sniedzot pasaules līmeņa priekšnesumu, priecēja klausītājus Domenikss 25 gadu jubilejas ballē.

Domenikss vienmēr ir atbalstījis augstas kvalitātes mākslas pasākumus, kas iedvesmo jauniem sasniegumiem. Esam gandarīti par iespēju būt līdzās brīdī, kad satiekas Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, jauni talanti un kad improvizācijas rotaļīgais smalkums, elegance un radošā sāncensība klausītājiem un konkursa apmeklētājiem sniedz baudpilnu skanējumu.

Plašāk: www.rigajazz.lv

Foto: Jānis Porietis
Saistītie raksti