19. jūlijs, 2018

Mercedes-Benz Arocs - sakārtotai un tīrai pilsētai

Mercedes-Benz Arocs - sakārtotai un tīrai pilsētai

Jūnijā lielākais Latvijas atkritumu operators Clean R iegādājās četras jaunas Arocs automašīnas, kas turpmāk kalpos iedzīvotāju komfortam un sakārtotai videi Rīgā. Uzņēmuma autoparkā kopumā ir ap 120 dažādu kravas mašīnu un aptuveni 30% no tām pārstāv Mercedes-Benz zīmolu.

“Mūsu bizness ir atkritumu izvešana, tas nozīmē, ka mašīnās tik ļoti nevaram novērtēt komfortu un aerodinamiku, kas ir svarīgi tālbraucējautomašīnām. Mūsu ikdiena ir 150 reizes dienā izkāpt un iekāpt mašīnā, tāpēc galvenais kritērijs ir, vai mašīna strādā un cik ilgi,” skaidro Clean R Tehniskā departamenta vadītājs Arnis Bilzens, uzslavējot Mercedes-Benz automašīnas par to izturību. “Mūsu autoparkā ir padsmit gadus veci šīs markas transportlīdzekļi, kas lieliski darbojas. Tiem ir ilgs mūžs - varu teikt tikai to labāko!”

Arī Domenikss Kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājs Aivis Zapereckis uzsver, ka iegādātie Arocs modeļi ir specifiski pielāgoti darbam vides pakalpojumu biznesā un komforts tajos ir mazāks nekā, piemēram, tālbraucējos: “Tās ir atkritumvedējmašīnas, kas nofigurētas maksimāli robusti, ar viegli tīrāmu salonu. Veidotas tā, lai būtu pēc iespējas ērtāk operēt konkrētajā darba vidē, un aprīkotas ar ekonomisku dzinēju un automātisko ātrumkārbu, lai būtu efektīvāk un vieglāk strādāt.”

“Interesantākais, ka jaunajām automašīnām ir Latvijā ražotas atkritumvedējuzbūves - kastes, kas presē atkritumus un cilā konteinerus,” stāsta Zapereckis. “Ja agrāk šīs uzbūves pirkām Vācijā un Skandināvijā, tagad varam lepoties ar vietējo produkciju un teikt, ka daļa mašīnas ir ražota Latvijā - Made in Latvia!”
Saistītie raksti