14. oktobris, 2016

Laura Ikauniece-Admidiņa par jauno Mercedes-Benz GLC Coupe

Laura Ikauniece-Admidiņa par jauno Mercedes-Benz GLC Coupe

Eiropas vieglatlētikas čempionāta sudraba un pasaules čempiona bronzas medaļniece septiņcīņā Laura Ikauniece-Admiņa viena no pirmajā testēja jauno Mercedes-Benz GLC Coupe. Tā kā Laurai vēl nav autovadītāja apliecība, testa braucienā viņa piedalījās ar savu dzīves biedru, treneri un braukšanas ins...

Eiropas vieglatlētikas čempionāta sudraba un pasaules čempiona bronzas medaļniece septiņcīņā Laura Ikauniece-Admiņa viena no pirmajā testēja jauno Mercedes-Benz GLC Coupe. Tā kā Laurai vēl nav autovadītāja apliecība, testa braucienā viņa piedalījās ar savu dzīves biedru, treneri un braukšanas instruktoru Rolandu. Sporta komplekss 333 trases teritorijā pie auto stūres sēdēja Laura, bet pilsētas satiksmē devās viņas vīrs.

Trasē, kā pirmais pie auto stūres sēdās vīrs Rolands, kurš ar straujiem manevriem demonstrēja mašīnas dinamiku un sportiskumu. Laura savas emocijas neslēpa: “Tagad es neteiktu, ka Tu prātīgi brauc. Ak dievs, ak dievs, ak dievs, man liekas mašīna tūdaļ apgāzīsies, auto taču nevar apgāzties?! Es negribu priekšā sēdēt! Manuprāt, tas kurš sēž pie stūres, neizjūt bremzēšana līkumus, kā situācijā, ja esi pasažieris. Blakus ir grūtāk sēdēt.”, tā Laura komentē, vīra Rolanda braukšanas stilu.

Uz jautājumu par auto krāsas izvēli, Laura saka, ka var jau arī būt ne tik spilgta mašīna, bet spilgta personība pie stūres. Pāris par GLC Coupe dizainu velta tikai atzinīgus vārdus, norādot uz eleganci un smalko stila izjūtu. “Pēc vizuālā dizaina, šī mašīna atbilst maniem kritērijiem. Mercedes-Benz ir ļoti labi pastrādājis ar šo salona izstrādi. Auto piesaista gan no iekšpuses, gan ārpuses. No ārpuses, ļoti smuki, jo īpaši priekšējā restīte. Salona koka panelis ļoti simpātisks, tas varētu būt tiešām īsts koks. Var just rieviņas. Ļoti, ļoti glauni izskatās. Par iekšējo salonu ir ļoti padomāts - nav tā ka milzīgs panelis un aizņemts viss ar pogām. Eleganti - divas joslas ar pogām un neliekas ļoti sarežģīti. Ļoti daudz brīvas vietas, lai redzētu izsmalcinātās koka detaļas,” tā Laura raksturo auto salonu.

Laura bieži dodas lielos pārbraucienos uz sacensībā, tādēļ augsti vērtē auto komfortu un funkcionalitāti. GLC Coupe atbilst šīm prasībā un tiek novērtēts kā ļoti ērts un plašs arī sporta inventāra pārvadāšanai. “Sēdekļi apmierina mani, gan kāda forma, līdzīgi kā sporta mašīnai, lai gan šī vairāk izskatās klasiska, bet jūtos tā, it kā būtu sportiskā auto. Šis automobilis piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm. Tāds it kā sportisks, bet tajā pašā laikā klasisks, ļoti glauns, piestāv sievietēm, nav milzīgs, tomēr mazliet lielāks nekā parastās automašīnas. Drošs, jo ir 4x4. Piemērots arī ģimenēm, jo ir liels bagāžnieks. Kā izrādās, var arī šķēpus ielikt. Auto ir foršs, es tādu gribētu,” par auto ērtumu komentāru sniedz Laura.

"]
Saistītie raksti