23. janvāris, 2018

Latvijā ierodas Mercedes-Benz X-Klase

Latvijā ierodas Mercedes-Benz X-Klase

Gada lielākajā starptautiskajā auto izstādē Frankfurtē (IAA), kas norisinājās pērnā gada nogalē, jaunais sērijveida Mercedes-Benz X-Klases pikaps piedzīvoja savu pirmizrādi plašākai publikai. Latvijā to iespējams apskatīt Domenikss salonā, Krasta ielā 34.

Auto tirgus beidzamo gadu gaitā piedzīvojis nepārtraukti pieaugošu pieprasījumu pēc vidēja lieluma pikapiem ar tipiskām vieglo automašīnu īpašībām un komforta iespējām. Tie vairs netiek uzskatīti par vienkāršiem "darba zirgiem", tāpēc arvien pieaug šāda tipa spēkratu īpatsvars, kurus lieto ne tikai kā komerctransportu, bet arī kā automobili privātām vajadzībām.

Mercedes-Benz ir pirmais premium segmenta ražotājs, kas apvieno tipiskās pikapu īpašības un Mercedes klasiskās priekšrocības: pārliecinošu stabilitāti ar mūsdienīgu dizainu, iespaidīgas bezceļu spējas ar augstu braukšanas dinamiku un drošību, kā arī izsmalcinātu funkcionalitāti ar stilīgu komfortu. Tādējādi X-Klases modeļa izmantošanas spektrs būs gana plašs – no skarbiem un prasīgiem bezceļu braucieniem līdz pat komfortabliem un ģimeniskiem izbraucieniem pilsētvidē.

Jaunajai X-Klasei ir pieejama plaša dizaina un aprīkojuma gamma ar vairākām piedziņas versijām, lielāko krāsu izvēli un Mercedes-Benz aksesuāru klāstu šajā auto segmentā, ļaujot ikvienam veidot individualizētākas komplektācijas.

Dinamisks siluets ar zīmolam raksturīgu SUV dizainu
Ar savu progresīvo, zīmolam tipisko dizainu X-Klase lieliski saglabā līdzsvaru, veidojot gan izturīga, gan stilīga auto tēlu vienlaicīgi. Slaidā virsbūve ar izteikti precīzu līniju akcentiem liek aizmirst spēkrata gandrīz neierobežoto pamatīgumu. Un tomēr X-Klases nestspēja ir līdz pat 1,1 tonnai, kas ir pietiekami, lai kravas novietnē pārvadātu, piemēram, 17 pilnas 50 litrus alus mucas. Savukārt automobiļa vilktspēja ir līdz pat 3,5 tonnām, kas būtu pielīdzināma vienlīdz smagai piekabei ar trīs sporta zirgiem vai astoņus metrus garu jahtu uz tās.

Trīs dizaina un aprīkojuma komplektācijas dažādiem dzīvesstiliem
Ar Mercedes zvaigzni aprīkotais pikaps standartā būs pieejams trīs dažādās dizaina un aprīkojuma versijās – X-Klase PURE, X-Klase PROGRESSIVE un X-Klase POWER.

X-Klase PURE bāzes versija izcili pildīs pikapa funkciju, tajā pašā laikā tā komforts un dizains padarīs to ideāli piemērotu, apmeklējot klientus vai piegādātājus.

X-Klase PROGRESSIVE paredzēts cilvēkiem, kuri meklē izturīgu pikapu ar papildu stilu un komforta funkcijām – kā "vizītkarti" savai uzņēmējdarbībai, kā arī ērtu, bet prestižu transportlīdzekli privātām vajadzībām.

X-Klase POWER ir augstākās klases komplektācija, vērsta uz braucējiem, kuriem īpaši svarīgs ir stils, veiktspēja un komforts. Kā dzīvesstila transportlīdzeklis ārpus vispārpieņemtā un ierastā būs piemērots pilsētas videi, kā arī sporta un brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm pat tad, ja izbūvētais ceļš beidzās. Šīs komplektācijas dizains un augstā līmeņa aprīkojums atspoguļo neatkarīgu un individualizētu dzīvesveidu.
Saistītie raksti