28. februāris, 2017

KONSTANTĪNS KAZAKOVS: JAUNAIS MERCEDES-BENZ CLA – KOMFORTA UN TEHNOLOĢIJU APVIENOJUMS

KONSTANTĪNS KAZAKOVS: JAUNAIS MERCEDES-BENZ CLA –  KOMFORTA UN TEHNOLOĢIJU APVIENOJUMS

Lai atklātu kā komforts un tehnoloģiju apvienojums var pārsteigt premium auto nozarē, žurnālistam un LR4 producentam Konstantīnam Kazakovam nedēļas nogalē bija iespēja izmēģināt jauno Mercedes-Benz CLA.

Lai atklātu kā komforts un tehnoloģiju apvienojums var pārsteigt premium auto nozarē, žurnālistam un LR4 producentam Konstantīnam Kazakovam nedēļas nogalē bija iespēja izmēģināt jauno Mercedes-Benz CLA.

Pirmais iespaids par Mercedes-Benz CLA klases automašīnu, kā sarunas sākumā norāda LR4 producents, bija tās komfortablā gaita, dinamika un izcilā vadāmība. “Līdz šim vienmēr bijusi sajūta, ka Mercedes-Benz ir ļoti laidens auto, kas vienmērīgi uzņem ātrumu un uz ceļa uzvedas respektabli. Kas attiecas uz Mercedes CLA modeli, droši varu teikt, ka, zināmā mērā saglabājot laidenumu, tas tomēr ir daudzkārt dinamiskāks un ar sportiskāku raksturu. Stingrā automašīnas piekare sniedz patiesu gandarījumu – it īpaši ārpus pilsētas, kad agresīvāk uzspiežot gāzes pedāli, iespēja straujāk uzņemt ātrumu un veikt apdzīšanas manevru.”

Izbraukājot galvaspilsētu un dodoties garākā pārbraucienā ārpus pilsētas, Konstantīns, kopā ar ģimeni, atzinības vērtu piemin automašīnas patīkamo skaņu, kas neatstāj vienaldzīgu. Kā labu piemēru žurnālists min bijušā BBC raidījuma Top Gear vadītāja Džeremija Klārksona teikto: “Cilvēki, kas ar dažādiem paņēmieniem uzlabo auto skaņu, operu vienmēr klausās caur CD ierakstiem!” Ja pārfrazē slavenā brita auto eksperta teikto, tad varu apstiprināt, ka skaņas uzlabojums Mercedes CLA klases automašīnā nav vajadzīgs.”

Iezīmējot Mercedes-Benz CLA automašīnas vadītāja profilu, neatkarīgi no dzimuma, Konstantīns to raksturo kā ambiciozu, veiksmīgu un gados salīdzinoši jaunu cilvēku. “Jauniešiem šis varētu būt kā pirmais automobilis. Autovadītājs noteikti nedomā tikai par sevi – viņam svarīgi, lai ērti un komfortabli jūtas pasažieri otrajā rindā.”

Salīdzinot Mercedes-Benz CLA ar citiem kompaktklases automašīnu modeļiem, Konstantīns Kazakovs min piemēru ar citām automašīnu markām: “Mercedes-Benz līdz šim vēl nav bijis BMW 3. sērijas modeļa konkurents sportiskuma jomā, bet Mercedes-Benz CLA lielā mērā tāds ir – pēc skaņas, pēc dizaina, pēc vēstījuma, kādu tas nes. Šis vēstījums ir acīmredzams, bet mazāk agresīvs nekā BMW. Atšķirībā no citām automašīnas markām, Mercedes-Benz CLA nav agresīvs, tas ir daudz respektablāks. Ja runājam par veselu modeļu līniju, kas ir New Generation Compact Cars, tad, manuprāt,gados jaunākiem cilvēkiem, kas piešķir nozīmi savam imidžam un savai nākotnei un, kuri rūpējas par savu karjeru – es viņu vietā noteikti izvēlētos Mercedes-Benz CLA. Šim automašīnas modelim ir īpaša maģija, kas piesaista.”

Konstantīns uzsver, ka cena mūsdienās nosaka daudz ko, īpaši šajā segmentā, tādēļ salīdzinot ar citām automašīnām no līdzīgas klases, patīkams pārsteigums bijis šī modeļa pieejamā cena, kas ir tikai 299 eur mēnesī. “Ja cilvēks jau strādā, bet viņam nav vēl ģimenes, daudz pienākumu un tēriņu, tā ir pilnībā adekvāta summa. Ja agrāk bija stereotips, ka Mercedes-Benz ir ļoti laidena automašīna cilvēkiem, tad jaunā modeļu līnija, veidojot jaunietim pieejamu tēlu, šos stereotipus pamatoti apgāž.”

Uz jautājumu, vai Mercedes CLA būtu nepieciešams veikt kādus uzlabojumus, Konstantīns atbild, ka neesot auto dizaineris, taču, ja ļautu ko papildināt, autovadītājs šim modelim divlitrīgā dzinēja vietā ieliktu jaudīgāku. Taču neskatoties uz šo piebildi, Konstantīns pārliecinoši saka: “Mercedes CLA piedāvā visu, ko varētu vēlēties – dinamiku, kvalitāti un komfortu. Šī automašīna ir brīnišķīga – var braukt, kurp vien sirds kāro, vietas pietiek visam un automašīna uz ceļa uzvedas lieliski."
Saistītie raksti