22. novembris, 2016

Jana Ezeriņa brīvdienas pavada testējot Mercedes Benz GLA

Jana Ezeriņa brīvdienas pavada testējot Mercedes Benz GLA

Modes dāma un uzņēmēja Jana Ezeriņa novembra brīvdienas pavadīja kopā ar jaunās paaudzes kompakto auto Mercedes Benz GLA.

Modes dāma un uzņēmēja Jana Ezeriņa novembra brīvdienas pavadīja kopā ar jaunās paaudzes kompakto auto Mercedes Benz GLA.

Jana Ezeriņa smaidot saka, ka tuvākie draugi jau zina, cik pavirša viņa ir auto izvēlē un tehnisko detaļu pamanīšanā, tomēr “ar šo auto sadraudzējos uzreiz, tas ir viegli vadāms, kompakts un drošs uz ceļa”. Tāpat viņa piebilst, ka visur jūtams Mercedes Benz pieskāriens – “neuzkrītošs, bet tomēr jūti, ka ir ”. To droši vien sauc par Mercedes Benz pārdomāto kvalitāti, jo izcilība ir it visā. Ja ir jāraksturo automašīna, tad galvenās divas lietas, pēc uzņēmējas domām, ir ērtība un drošība. Pati gan atzīst, ka mēdz braukt pārdroši, tāpēc priecājas, ka šis auto māca disciplinēt un braukt pārdomātāk. Tāpat, ļoti ātri var pierast pie parking sensoriem, kas papildina drošības sajūtu, jo viss tiek kontrolēts. Tāpat viņa uzteic lielisko bluetooth sistēmu, kas atvieglo dzīvi un padara braucienu vēl ērtāku.

Uz jautājumu, vai šis auto atbilst ikdienas prasībām, Jana nedomājot apgalvo, ka viennozīmīgi. Šo nedēļas nogali viņa pavadīja ar bērniem Cēsu pusē, un ziemotie ceļi nebija šķērslis labām brīvdienām, jo mašīnai lieliski darbojas ABS bremžu pretbloķēšanas sistēma. Vecākais dēls esot paziņojis, ka mammai šāds auto ir noteikti nepieciešams. Pati arī atzīst, ka ir nopietnās pārdomās, jo uzskata, ka šis auto viņai ir ļoti piemērots un tas izmaksātu tikai 299 eiro mēnesī.

Jana Ezeriņa par braucienu ar Mercedes Benz GLA saka, ka tas esot bijis ļoti baudāms, jo auto ir ļoti glīts, labs un uzticams.  “Visforšākā ir tā kopējā sajūta. Nezinu, kā tas tiek panākts, bet es visu laiku zinu, ka braucu ar Mercedes Benz. Viss ir detaļās. Tā ir viņu kvalitāte,” stāsta uzņēmēja Jana Ezeriņa.
Saistītie raksti