21. marts, 2017

IZDEVNIECĪBAS RĪGAS VIĻŅI MODES REDAKTORE OLGA KOLOTOVA – MERCEDES-BENZ CLA NEATSTĀJ VIENALDZĪGU

IZDEVNIECĪBAS RĪGAS VIĻŅI MODES REDAKTORE OLGA KOLOTOVA  –  MERCEDES-BENZ CLA NEATSTĀJ VIENALDZĪGU

Stiliste, izdevniecības Rīgas Viļņi modes redaktore Olga Kolotova jau vairākus gadus ikdienā brauc ar Mercedes-Benz kompaktauto segmenta pārstāvēto modeli – CLA. Interesants ir stāsts, kā Mercedes-Benz CLA ienāca Olgas ikdienā un pavēra pavisam citu dzīves kvalitātes līmeni.

Stiliste, izdevniecības Rīgas Viļņi modes redaktore Olga Kolotova jau vairākus gadus ikdienā brauc ar Mercedes-Benz kompaktauto segmenta pārstāvēto modeli – CLA. Interesants ir stāsts, kā Mercedes-Benz CLA ienāca Olgas ikdienā un pavēra pavisam citu dzīves kvalitātes līmeni.

“Ar Mecedes-Benz CLA braucu nu jau gandrīz trīs gadus. Man ļoti patīk vadīt šo automašīnu, un daru to ar prieku. Jauno CLA biju pamanījusi jau pirms krietna laika un, vēloties to izmēģināt, pierakstījos testa braucienam. Pateicoties Domenikss auto salonam, savu sapni bija iespēja realizēt, un nedēļas garumā izbaudīju CLA sniegtās priekšrocības. Kad es to ieraudzīju pirmoreiz, automašīnas dizains neatstāja vienaldzīgu,” smaidot stāsta harizmātiskā automašīnas īpašniece.

Pēc testa brauciena Mercedes-Benz CLA kļuva par Olgas automašīnu un kā vēl šodien atmiņā palikuši pirmie iespaidi: “Atceros, ka iegādājoties šo automašīnas modeli, tas tikko kā bija parādījies tirgū. Latvijas ceļos šāds modelis bija liels retums. Īpašs bija moments, kad cilvēki atskatījās – pat nāca klāt un vēlējās vairāk uzzināt par jauno CLA. Saņēmu ļoti daudz komplimentus, īpaši no vīriešu kārtas pārstāvjiem. Mercedes-Benz spēj iedot to īpašo, neaprakstāmo sajūtu!”

Kā lielāko pārsteigumu automašīnas aprīkojumā Olga piemin Parking Assist sistēmu, kas nodrošina automašīnas parkošanos patstāvīgi, bez autovadītāja iesaistes. “Šī funkcija bija absolūts jaunums mirklī, kad to iegādājos. Atceros, ka sākumā baidījos to izmantot, jo prāts neļāva uzticēties automātikai. Tagad jāatzīst, ka bez šīs funkcijas šobrīd nemaz nemācētu automašīnu noparkot un paietu ilgs laiks, līdz es to izdarītu skaisti,” smejoties atzīst Olga.

Garākos pārbraucienos ir svarīgi, lai ikviens automašīnas vadītājs pie stūres justos možs un labi atpūties. Savā pieredzē daloties, Olga stāsta: “Man ļoti patīk braukt, un ar šo automašīnu varētu apceļot visu pasauli – ļoti viegla, komfortabla gaita. Un, kas nemazāk svarīgi, pēc garākiem nobraukumiem, automašīnas priekšējā panelī parādās krūzītes ikona, kas ar skaņas signālu dod ziņu, ka pienācis laiks apstāties un iemalkot kafiju. Vadot šo automašīnu, jūtos īpaši!”

“Ikdiena mums ir kļuvusi tik dinamiska, ka mēs cenšamies arvien vairāk un vairāk rast tās lietas, kas ikdienas dzīvi mums varētu atvieglot. Bet tāda ir dzīve! Kādēļ izvēloties, mums jāpieņem kas viduvējs – jāņem tikai tas labākais! Dizaina ziņā Mercedes-Benz CLA izskatās pēc premium segmenta auto, bet patiesībā tā ir pat ļoti ekonomiska automašīna. Auto formas ir gan agresīvas, gan elegantas – ļoti labi sabalansētas proporcijas,” akcentus automašīnā raksturo autovadītāja.
Saistītie raksti