16. decembris, 2015

IZCILA VADĀMĪBA TĀ PAR MERCEDES-BENZ CLA IZSAKĀS SIA LEJIŅA UN ŠLEIERS DIBINĀTĀJS JURIS ŠLEIERS

IZCILA VADĀMĪBA TĀ PAR MERCEDES-BENZ CLA IZSAKĀS SIA LEJIŅA UN ŠLEIERS DIBINĀTĀJS JURIS ŠLEIERS

Reputācijas menedžmenta uzņēmuma SIA Lejiņa un Šleiers dibinātājs, žurnālists un bijušais žurnāla Klubs redaktors Juris Šleiers decembra brīvdienas pavadīja izbaudot jauno Mecedes-Benz CLA. 

Reputācijas menedžmenta uzņēmuma SIA Lejiņa un Šleiers dibinātājs, žurnālists un bijušais žurnāla Klubs redaktors Juris Šleiers decembra brīvdienas pavadīja izbaudot jauno Mecedes-Benz CLA

Kā pats stāsta – līdz šim bija braucis ar “lielajiem” Mercedes-Benz auto, kuru vadīšana sajūtu ziņā līdzinās motorkuģa vadīšanai – tā ir pārliecinoša un plūstoša. Tomēr, braucot ar Mercedes-Benz CLA, sajūta ir daudz dinamiskāka un tā vien prasās braukt ātri. “Vienmēr ir brīnišķīga sajūta pirmajam braukt ar jaunu auto,” komentē Šleiers. Reputācijas menedžmenta uzņēmuma vadītājs izbaudīja braucienu ļoti ziemīgos laika apstākļos, izbraucot no Rīgas uz Ainažiem, un pa veco Rīgas – Tallinas šoseju līdz pirmajam ciematam Igaunijā. Un, kā stāsta Šleiers, par spīti putenim, CLA uz ceļa ir ļoti pārliecinošs, un tam ir izcila vadāmība. 

Mercedes-Benz CLA dizainu viņš raksturo kā modernu, ”tomēr nav pazaudēts zīmola klasiskais šarms, kas, protams, ir liels pluss laikmetā, kad daudzi zīmoli atsakās no klasikas un seko progresam arī dizainā”. Arī auto ērtība atbilst “premium solījumam”.

Brauciena laikā Šleiers visvairāk novērtēja auto gaismas, jo Latvijā puse no gada tiek pavadīta pustumsā. “Ļoti novērtēju adaptīvās gaismas un tuvo/tālo gaismu automātisko funkciju,” stāsta Šleiers.

Uz jautājumu, vai auto atbilst ikdienas prasībām, atbilde ir viennozīmīga – pilnībā. Tomēr bijušais žurnāla Klubs redaktors piebilst, ka vēl vairāk priecātos par Mercedes-Benz CLA AMG 6.3. Tāpat viņš uzskata, ka drīz autovadīšana kļūs automātiska un prasme vadīt auto būs tik ekskluzīva, kā, piemēram, prasme burāt. “Tāpēc, ja jāiegādājas auto, tad labāk mākslas darbu. Un Mercedes-Benz tāds pilnīgi noteikti ir,” pārdomās dalās Šleiers.
Saistītie raksti